Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha én nem vagyok oda a...

Baj, ha én nem vagyok oda a gyerekekért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a fajta, aki lat egy babát és rögtön gugyogni kezd stb. Nem is nagyon tudok velük mit kezdeni.

Most babát várok, de úgy erzem a sajatom más. Ot várom.

Viszont azért felek tőle, normális hogy én nem vagyok ez a pocaksimogatos, babának beszelos kismama eddig?

Volt vele más is így?

És szuleskor mikor a kezetekbe fogtatok, mit ereztetek?


2018. ápr. 16. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még akkor sem éreztem a csodát. Mikor hazamentünk és kettesben voltunk, akkor kezdődött a kötődés.
2018. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én sem


És én is így vagyok..

Bennem is vannak félelmek..


A legjobban az 1 év körüli időszaktól félek, amikor kb nem tud az ember a gyerek látóköréből kilépni, mert akkor hol van anya nézéssel bőg..

( környezetemben van most két 9-11hő apos gyerek is.)

Plusz ez az állandóan a fél szem és fél figyelem a gyereken


Én szerintem erre nem vagyok képes..

Sosem fogtam 5 hónaposnál fiatalabb gyereket..

Nem tudok gügyögni nekik.. Meg atyalapatyalázni..

Szerintem ha kívülről nézeik tök hideg vagyok..


Szerintem csak feszélyezve érzem magam, és be vagyok sz.. va..


Úgyhogy érdekel engem is, hogy aki már megszülte, az hogy van a témával..


30 hkm

2018. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem kedveltem a gyerekeket, de mikor megfogant a sajátom, az valahogy más volt. Én pocakosként is énekeltem neki, simiztem a pocimat, beszéltem hozzá. Aztán mikor megszületett, a kialvatlanságtól kissé kedvetlenebbé váltam, el sem tudtam képzelni, hogy ne örökké tartson a kialvatlanság, kimerültség. Kb. 4-5 hónapos korától kezdve állt vissza a jobb összhang kettőnk között.
2018. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

5 éves a fiam, a mai napig nem vagyok oda a gyerekekért. Nem gagyorászok nekik, nem ringatom más gyerekét.

De a fiam imádom. Vele mindent megteszek, amit más gyerekkel nem.

2018. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok oda minden gyerekért . A családban lévő kicsékért viszont nagyon de rájuk rengeteget vigyáztam születésük óta. Mi terveztük a babát igy nagy öröm volt mikor pozitív lett a teszt . 2 hete született meg a kislányunk . Nagyon sokat simiztem a pocim ,beszélgettem is vele :D Külföldön szültem otthon nem tudom ,hogyan mennek a dolgok de itt amint kibujik a pici elsem veszik tőled . Mikor a mellkasomra tették nem azt mondanám ,hogy nem is érdekelt csak az volt a szemem előtt ,hogy végre kint van és babázhatok illetve tul vagyok azon a szörnyű 9 hónapon. Utána jött csak az ,hogy aludni sem tudtam ( 24 órája fenn voltam közben szültem is ) csak néztem az én kicsikémet . Nem érzem magam kimerültnek sem ,pedig segitségem nem sok van és hasfájós is a pici .. de őt mégis nagyon nagyon szeretem :)
2018. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!