Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen nem gond, ha mèg...

11 hetesen nem gond, ha mèg nem hallom angelsound szívhanghallgatóval?

Figyelt kérdés
Arra gondóltam,hogy még a medencecsontom mögött van a mèhem ami ráadásúl hátrahajló,ezért nem hallom mèg!Meghát ugye mèg picike kb 4-5cm az ülőmagassága.

#terhesség #Angelsound szívhanghallgató
2018. ápr. 16. 18:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Meghallgattam valóban az gratulálok😊Rá van írva hogy hányadik hèttől hallható?Holtaláltad meg nagyon lent?
2018. ápr. 17. 04:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is a 9. Héten találtam meg otthon. Mondtam az orvosnak, azt mondta h nem lehet még hallani. Aztán megmutattam neki a videót, és mondta h az.
2018. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A sonoline-s vagyok.

Erre is az van irva h 12 hetes kortol mukodik, viszont nagyon sok ertekeles van rola (amazonon, blogokban) es sokan irjak h mar korabban is mukodott.


Eloszor en ugy kerestem, hogy kizvetlenul a szemetemcsont folott es megprobaltam beiranyitani az erzekelot a csont moge. Tobben azt irtak, h igy talaltak meg, ami logikus, hiszen elvileg ilyenko meg ott van a meh.

Nah, en igy nem talaltam.

A csont folott par centivel, kb kozepen (tehat koldokvonal alatt) lett meg es majdnem egyenes szogben tartom az erzekelot, de picit lefele (szemeremcsont fele) iranyitom. De epp csak picit.

Eddig ez mukodott.

Ott hallatszik egyebkent a sajat luktetesem is kozepen es ha picit jatszadozok a szoggel, akkor a sajatom “mogott” van meg a babae.

Nyilvan ez hetrol-hetre valtozni fog, en eddog 3 alkalommal neztem meg.

Minden nap nem “merem”, felek, hogyha esetleg nem talalnam, akkor ketsegbeesnek az elozmenyek miatt.


(Ui: tenyleg sokan irjak, hogy kizart dolog a 12 het elott megtalalni, azt is elhiszem, hogy aki meg nem hallotta a magzati szivverest, az osszekeverhezi a sajatjaval. De igy, hogy mar hallottam a babaet es masok is megerositettek, igy mar nem lehet osszekeverni szerintem, annyival gyorsabb.)


Drukkolok, hogy te is megtalald!

2018. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia Èn most már megvárom a 23át,addig se idegelem magam😊
2018. ápr. 17. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!