Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom kitől vagyok terhes? 25N

Figyelt kérdés
A barátommal már 5 éve együtt vagyunk és összevesztünk nagyon és szakítottunk. És beszélgettünk, ittunk az egyik ismerősömmel aztán lefeküdtünk. Én nagyon részeg voltam. Már megbántam. 4napra rá kibékültünk a barátommal
2018. ápr. 18. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha megszületett a gyerek csináltassatok apaságit. Legyél őszinte a barátoddal, mindenképp. Ha kiderül, hogy nem az övé akkor keresd fel az ismerősöd, joga van hozzá, hogy tudjon róla. Nagyon felelőtlen dolog volt, remélem tudod.
2018. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Abortuszt
2018. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Apaságit lehet betöltött 9.héttől.
2018. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Attol függ megtartod e.

Ha igen vallj színt.

Ha nem....akkor is.

2018. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ezt abszolut nem ide kellene kiposztolnod. Szerintem te magad is tudod hogy mit kell tenned nem kellünk ahoz mi..

Bár elég nagy lehet a szerelem az 5 éves kapcsidba ha részegen tudsz mással hederegni. Bár nem az én dolgom. Sok sikert!

2018. ápr. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

De könnyen ítélkeztek.


Írta a kérdező hogy SZAKÍTOTTAK. Azaz, amikor a haverral részegen (!) búfelejtő-szexelt, akkor nem volt együtt a barátjával. Nyilván, részegen nem azt tartotta szem előtt hogy megfelelően védekezzen.

Szerintem ez egy tök életszerű szitu, nem azt mondom hogy követendő, de biztosan nem egyedi, és teljesen elképzelhető élethelyzet.

Pechje van, igen nagy pechje, hogy terhes lett abból az egy alkalomból.


Nehéz a helyzeted kérdező. Ha meg akarod tartani, és a barátoddal végig védekeztetek, ergo tőle nem lehet a gyerek, akkor kerek perec megmondod neki, hogyan történt, aztán vállalod a következményeket (pl elhagy).


Vagy ha nem tartod meg, akkor is elmondhatod neki, és elveteted, vagy ha nem tárod ki a lapokat, akkor titokban elveteted, és örökre magadba zárod ezt a szitut.

(Én nem tudnám megölni a babámat, de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.)

2018. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj be a monika showba ott kideritik😄
2018. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősödre nem valószínű hogy számíthatsz,a párodnak meg Te tudod hogy el lehet-e mondani hogy nem tőle van.
2018. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Párommal sem mindíg védekezünk
2018. ápr. 20. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Felnott no nem vedekezik

Igazi jo indulas az anyasagban

2018. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!