Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akar velem szexelni a...

Nem akar velem szexelni a férjem mert terhes vagyok .5 hónapos. Hogy magyarazzam el neki hogy a gyerek abból semmit nem érez? Vagy mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 19. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem sem ugrál már a szexért. De nekünk már csak 3 hét van szülèsig.Eleinte rendben voltunk. De pl most már nagyon nagy a pocakom és a baba olyan nagyon aktív, hogy folyamatosan hullámzik a hasam. Már nekem is nehéz elvonatkoztatni.

A babanak az a jó amúgy ami a mamának. És az orgazmus is jó neki a felszabaduló hormonok miatt. De konkrétan nem lát semmit hisz zárva van a méhszáj is.Maximum kellemes hullámzást èrez.

Amúgy ha férjed nem vevő rá akkor ez már jobb nagyon nem lesz sajnos.

2018. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Es ha nem akarja miert akarod eroltetni? Ha neki nem fekszik akkor nem. Ez van
2018. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha zavarja a baba, sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni. Mi végig együtt voltunk heti 3-4x, de ha zavarta volna a hasam, akkor megoldottuk volna máshogy.
2018. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Van más lehetőség is, próbáljátok úgy.
2018. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Az én férjem sem akart szexelni mikor terhes voltam. Kibírtuk valahogy....

Sajnos ezzel nem tudom h mit lehet kezdeni.

Nekem azt mondta, h nem csak az a "baj" h félti a picit, hanem h nem is a feleségét (nőt) látja így bennen, ganem az anyát. És valahogy neki ez így nem ment.

Sz@r ügy! De elkell fogadni

2018. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk ez forditva van en nem kivanom a szexet annyira,a ferjem meg szinte mindig,ugyhogy mindig el vagyok kenyeztetve a reszerol szerencsesnek erzem magam mellette
2018. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös ezt írtad:

"Nekem azt mondta, h nem csak az a "baj" h félti a picit, hanem h nem is a feleségét (nőt) látja így bennen, ganem az anyát. "


És miután megszületett a gyerek? Utána minden rendben volt, vagy keresett az anya helyett egy új "nőt"?

2018. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi gondunk azóta. Remek a kapcsolatunk, és szex terén is helyre jött minden. Alig vártuk h leteljen a 6 hét.

Nem arról volt szó h nem kívánt, hanem mikor meglátta a pocakomat, egyszerűen nem tudott elvonatkoztatni. Hiszen a baba és én akkor eggyek voltunk.

2018. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

“Nálunk ez forditva van en nem kivanom a szexet annyira,a ferjem meg szinte mindig,ugyhogy mindig el vagyok kenyeztetve a reszerol szerencsesnek erzem magam mellette”


De jó, hogy ezt megírtad, ezzel rengeteget segítettél a kérdezőnek. Ja, nem is. De legalább kidicsekedted magad, ügyi vagy.

2018. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos ,hogy konkrétan a tudat ,hogy ott a pici és az a baj . Nekünk elég aktív volt a szexuális életünk a terhességem előtt is .. még az elején minden ment a megszokottban . Kb 19-20 hetes lehettem mikor szembesültünk azzal,hogy párom nem fér be .. Neki olyan érzés volt mintha a falat dugná az ő szavaival élve .. sokszpr pedig nekem sem esett jól így megoldottuk máshogyan.
2018. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!