Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem hagyja a férjem...

Miért nem hagyja a férjem hogy magassarkúban legyek? 25n

Figyelt kérdés
Amióta tudja hogy terhes vagyok nem vehetek fel magassarkút mindig azt mondja h elesek benne
2018. ápr. 20. 17:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hiszik sokan azt, hogy ha valaki terhes, akkor egyrészt bénabb és ügyetlenebb lesz, mint úgy alapjáraton szokott lenni és hogy még a széltől is óvni kell.. Ha valaki hozzászokott a magassarkúhoz és stabilan tud benne menni, akkor miért feltételezi az ember, hogy csak azért mert terhes, majd most hirtelen elfelejt benne járni és tuti össze-vissza fogja törni magát. Magas nekem ez a “logika”. Eddig nem feltett, hogy elesel, csak most h terhes vagy? Ez azért kissé visszatetsző, hogy eddig le sem tojta, hogy elesek-e és pl eltöröm-e a bokám, most pedig h terhes vagy, hirtelen érdekli. Mintha csak a gyerek épsége érdekelné. Na szóval kérdező, nem kell azt tenned, amit ő tanácsol, mint ahogy itt azt valaki írta, nyugodtan hordj magassarkút, ha neked az a kényelmes, ebbe a ferjednek nincs beleszólása. Tanácsot adhat, de meg nem tilthatja, ezt azért tudatosítsd benne, mert most csak ezzel jon, aztán majd jon a többi baromsaga, pl ne vegyél fel szűk/ebb típusú felsőt, mert az biztos szét nyomja a gyereket.. Ugyanis egyik barátnőm pasija ezzel az idiota ötlettel hozakodott elő, mikor a terhes barátnője egy fokkal szűkebb felsőt vett fel, mint általában.
2018. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogy néznek ki amiket hordasz? Lehet egy terhes nő VS pl egy platform cipő neki disszonáns


Az en exem azert utálta, mert a saját magasságával voltak komplexusai.

2018. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!