Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az inzulintól tényleg nagyon...

Az inzulintól tényleg nagyon el lehet hízni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy inzulinos leszek gdm miatt. Így is van rajtam bőven túlsúly, ami most a diéta hatására megindult szépen lefelé, nem szeretnék +15-20 kilóval több lenni.
2018. ápr. 21. 20:17
 1/6 Kitti85 ***** válasza:
62%
Szia! Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de hogy derült ki hogy kell inzulin. Terhességi cukrom van nekem is és annyira félek az inzulintól jó lenne elkerülni. 160ch diétát csinálom kezdetektől.
2018. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Naponta 3x kellett magam szúrni, de ilyenről nem hallottam!
2018. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Tudod mi az inzulin? Egy hormon amit normál esetben a hasnyálmirigy termel. Ha ettől el lehetne hízni, akkor a világ összes embere elhízott lenne. Írod hogy túlsúllyal kezted a terhességet, akkor talán ezt nem kellene majd az inzulinra fogni.
2018. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Áttételesen valóban hízlal (nagyobb az ember étvágya tőle, jobban beépülnek a tápanyagok egy cukorbeteg esetében, mint inzulin nélkül, stb.), de ez nem számottevő 2-3 hónap alatt. Főleg, hogy terhesen nyilván szigorúan tartod a diétát.
2018. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Ráadásul nem attól a napi néhány egységtől fogsz hízni, amit egy GDM-es kap.
2018. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nekem is terhességi cukrom van, inzulinozom magam a 30.héttől.napi 4 egységgel kezdtem, most 29-nél járok. 48 kg-mal kezdtem a terhességet, amikor inzulinos lettem akkor voltam 51-2,Most 55 kg vagyok és 2.-ára vagyok ki írva császárra..(38 hét után) Eleinte én is féltem mert hallottam ezt a hajlamosító tényezőt én is. Próbálj olyan ételeket enni amik amúgy sem hízlalnak(pl zsírszegény túró, sok sok zöldség, barna rizs, kevés kenyér.. Stb)
2018. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!