Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi ez a petezsák...

Narancs223 kérdése:

Szerintetek mi ez a petezsák mellett?

Figyelt kérdés
Kaptam képet ez 4-5hetesen készült csak itthon vizslattam meg jobban, doki nem mondott semmit rá csak hogy menjek vissza 1hónap múlva , januárba volt egy missed ab-om.

2018. ápr. 22. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit látsz mellette :o semmi nincs ott.
2018. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem látok semmit mellette csak magát a petezsákot, semmi mást laikus szemmel.. szerintem nyugodj meg, minden rendben lesz! :-)


Akkor azt jelenti, hogy 7 hetes körül vagy? És hogy vagy?


6-os válaszoló vagyok

2018. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó én mintha vmi kis hegesedést láttam volna na de mindegy lehet túl paranoiás lettem, köszi jól nincs panaszom de kicsit félek majd orvoshoz menni ..nincs hányinger ,hányás, hasfájás se ami jó hír mert a múltkor fájt a hasam de úgy hogy felkeltem este magnéziumra mindig elmúlt, de nem volt vérzésem akkor se, bízom benne hogy most lesz szívhang 😕
2018. ápr. 23. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!