Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bő vizes, enyhén barna folyás?

Bő vizes, enyhén barna folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8. hét és 4. napon vagyok, ma reggelre bő, nagyon enyhén barna folyásom lett.

Az elmaradt mensesek helyett hasonló barnázásom volt, doki kétszer is megnézett, nem talált semmi okot.

Ma reggel viszont ez az újra felbukkanó enyhe barna dolog megijesztett. Doki tiszta aggódósnak nézett már múltkor is (legutóbb hat napja voltam nála, hasonló tüntettel)

Progeszteront szuriban kapok, szedek Magne B6 és C vitamint is.

Mit lehet tenni még?


2018. ápr. 22. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden hasonlónál, vagy ha esetleg vannak görcsök is, sokat pihentem, az biztosan nem tesz rosszat! Jó egészséget kívánok, próbálj meg nem aggódni túl sokat! 26. hkm
2018. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék az ügyeletre, attól függetlenül ,hogy az orvos mit gondol.Komolyan.A te babád, nem az övé.
2018. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó mondja, én is mennék ügyeletre. A dokit pedig ha nem vesz komolyan, nem foglalkozik veled, cseréld le.
2018. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ügyelet. Nézzenek meg ezerszer feleslegesen, mintsem baj legyen. És ha a dokinak nem tetszik, válts! Vagy, ne hozzá menj hanem ügyeletre. Őt meg vagy felhívod van nem.

Lehet, hogy semmi bajod, de ezt hadd ne mi, vagy te otthon döntsük már el. :/

2018. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen orvoshoz fordulnék.

És mondjuk én nem zárnék ki egy hüvelyi fertőzést-gyulladást. A bő, vizes folyás is utalhat erre, plusz a fertőzés okozhat gyulladást, amitől pedig lehet enyhe vérzésed, ami barna folyásban mutatkozik meg.

2018. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!