Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Az egész...

Mit csináljak? Az egész családom rámszállt! Kiidegel az egész élet! Lassan elmegy minden erőm!

Figyelt kérdés

Hazajöttem pár napra budapestről.

Párom is én is dolgozunk.

Apám konkrétan azzal fogadott (mert hoztam magammal a francia bulldogom is)

Hogy kipaterol vele együtt mert gyűlöli a kutyát a lakásban.

Ezután idegrohamot kapott és nekem akart jönni.

Hozzáteszem pár éve saját bátyámra hívta ki a rendőrséget annyita elege lett a "saját véréből"

Azt is meghallgattuk párszor hogy "ő szrt minket nem mi őt úgyhogy fogjam be a pofám"

Ezután elkezdett azzal támadni hogy a párom egy semmirekellò megbízhatatlan és még csak el se vett feleségül (együttélünk esküvőt nrm akarjuk elkapkodni csupán azért mert az egész családom azóta azzal bszogat hogy muszáj lennie egy házasságnak)....

És hiába magyaráztam el hogy párom apasági nyilatkozata egyenlő jogokat biztosít a babámnak ugyanúgy mint egy házasságban születővel...

Ezt nem bírják felfogni!

Bszogatnak...bszogatnak.....

Rám kényszerítenék hogy vetessem el magam..ég kioktatnak...

14 hetes vagyok ma apám lejőtt mérgesen nekem akart ugrani a kutyám miatt akit majdnem felrugott...azthittem leáll a szivem úgy zokogtam abban a pillanatban...

Teljesen kiodegelt azóta be is görcsölt a hasam az idegtől....

Meg hogy felcsináltattam magam egy olyan embertől akibe nem lehet megbízni mert nem vesz el...éy elbsztam az egész életem....

Most komolyan ugorjak kútba hogy ilyen családom van?

Pár nap múlva visszamegyek pestre de most csak uokogni tudnék..

Még a saját anyám is azzal jön hogy készüljek fel mert lehet egyedül nevelem majd a gyereket...


2018. ápr. 24. 12:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A szavaik mint az ostorcsapás minden egyes pillanatban!

A párommal szemben elvizonytalanítanak hogy lehet rá se számíthatok!

Még ők a családom csak mindennel bszogatnak!

Egyik oldalon az hogy ilyen a családom

Másik oldalon a párom iránt érzett kételyeim..

És így terhesen azt érzrm magamra maradtam

2018. ápr. 24. 12:04
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem konkretan ezzel kapcsolatban, de az apam kb ugyanilyen... En mar 2000 km-re elek tole, de meg igy is folytatja. Megoldas nincs, de a sajat nyugalmad erdekeben egyik fuleden be; masikon ki. Tudom hogy rem nehez, nekem se megy mindig.
2018. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi a jó francért mész ide haza?! Bocs, de ez a te hibád, mert tudod, hogy ilyenek. Azt mi nem tudjuk, hogy a párod megbízható-e, ezt neked kell tudnod. Én hazamennék a helyedben és nem maradnék Pesten egy percet sem, mert ennél többet ér a nyugalmam.
2018. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha tudod, hogy ilyenek, minek mentél haza. Vagy ha haza is látogatsz, azt miért nem úgy szervezed meg, hogy csak pár óra legyen.


Az érveidet meg a miérteket soha nem fogják megérteni, elfogadni, mert (bocsánat, hogy ez írom) primitívek.

Én nem kockáztatnám az egészségemet és a babáét, szóval soha többet nem mennék oda, max. a temetésükre. Pont elég lenne a telefonos kapcsolattartás.

Ha a baba megszületett, akkor ők is csak 1 hónap múlva jöhetnének egy órára, amikor a párom otthon van, hogy gond esetén kitegye őket.


Figyelj, ha egyedül maradnál a babával, ők akkor sem segítenének téged, ha olyan pasihoz mentél volna hozzá, aki nekik is megfelel. Akkor is hallgathatnád, hogy a te hibád és csak az ívet kapnád, segítséget nem. Szóval innentől kezdve tök mindegy, hogy kitől vársz gyereket és ki hagy el, mert az úgyis a te hibád lenne és ezért a segítségüket sem érdemled.


Őnekik nem az a bajuk, hogy nem házasodtatok össze, mert ha azok lennétek, akkor másba kötnének bele. Egyszerűen ilyenek és kész. Fogadd el és minimalizáld a kapcsolatot velük, akármennyire fáj.


A bátyáddal milyen a viszonyod?

2018. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
A házasságok fele válással végződik. Soha senki nem tudhatja előre, hogy a páros vagy a páratlan számok között lesz-e majd a helye... Tehát házasság esetén sincs semmilyen garancia. Ezen kívül a házasságban élők sem jelentik a hűséget, a szeretetet. Sokan érdekből maradnak csak együtt. Szüleid boldogak hogy házasságban élnek? Házasságban születtetek... Boldogság van?
2018. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem csak annyi a kérdésem: Mi a radai rossebnek mentél haza????


Nekem fele ilyen családom van, de 17 éve találkoztunk utoljára, a férjem nem ismeri anyámat, és a fiamnak 1 mamája van (anyósom).


Miért erőlteted, ami nem megy? Mire jó ez neked???

2018. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerű: Nem kell többet oda menni :)

Szerintem erre a valaszt nem is kell tovabb firtatni,esetleg ha gondolod telefonon tartsd Velük a kapcsolatot.

Ja és fogd magad és Menj haza!felesleges ott maradni vagy talán kényszerítenek?nem is értem...

2018. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk minek mész oda???
2018. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Hazamentél. Hülyék. Minek is maradtál? Első percben, ahogy nem viselkednek velem normálisan, elmegyek. Akárhol is vagyok. Te miért nem? Mi tart ott pontosan? Nem ők bszogatnak, TE HAGYOD, hogy bszogassanak! Nagy különbség!
2018. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Már a kutyás húzása után megfordultam volna, és elhúztam volna a francba. Minek vagy ott napokig még?
2018. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!