Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondtátok meg a...

Ti hogy mondtátok meg a férjeteknek hogy terhesek vagytok? És h reagált rá?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál 8 hetes vagyok. A férjem még nem tudja. Nem tudom h mondjam meg neki. És nem terveztük félek h hogy fog reagálni rá.
2018. ápr. 24. 17:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Tedd a tesztet egy ajándék dobozba és add oda neki :)
2018. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Mi terveztük a babát. Aznap reggel mikor teszteltem még nemvárt előtt nem tudta a párom.

Nagyon halvány csík lett de azért ki lehetett venni. Én nem bírtam ki hogy ne mondjam el, berohantam felébresztettem és elmondtam, hogy szerintem terhes vagyok és végre sikeres volt a hónap :)

2018. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
MEgkértem, teregessen fel, és a ruhák közt volt egy rugdalózó. :) Hozta, hogy ez meg honnan a fenéből keveredett ide, valamelyik barátnőm gyerekét öltözettük és itt maradt? :)
2018. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Mindkétszer együtt néztük meg a tesztet, szerintem ez a normális
2018. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Pont december 24 volt. A fürdőből küldtem neki egy képet a pozitív tesztről, hogy boldog karácsonyt. Nagyon örült neki.
2018. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Kis meglepi csomagot keszitettem.

Bar mi terveztuk

Szep kepeslap ,level a baba nevében .

Apának szolo dísz ,

Tesztek ,

Cumi ,egyedi feliratu body.

Mikor odaadtam neki csak nezett mi ez ,mire kaptam ,gondolkodott valamit elfelejtett??

Nezte ,csak neeeem terhes vagggy??? De Szeretleeeek volt a reakció csókokkal 🤗

2018. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Karácsonykor reggel adtam oda neki becsomagolva, hogy itt az ajándéka. Előtte 1 nappal teszteltem halvány pozit és nagy nehezen de addig titokban tartottam. Másnap reggel első pisiből már erősebb csíkos lett, ezt kapta meg. Gondolhatod mekkora volt az öröm.
2018. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Nos, eleve nem vártam volna a 8. hétig, már azt is megemlítettem volna neki, hogy késik. A helyében elég rosszul reagálnék rá. Beszéltetek amúgy egyáltalán árról, hogy akartok e majd és ha igen mikor gyereket és mi a terv, ha becsúszik véletlenül ?
2018. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Boldogok a lelki szegények, mert nekik csak a lepontozgatás öröme jutott.
2018. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyutt vettuk a tesztet, mindharom gyereknel.
2018. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!