Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondtátok meg a...

Ti hogy mondtátok meg a férjeteknek hogy terhesek vagytok? És h reagált rá?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál 8 hetes vagyok. A férjem még nem tudja. Nem tudom h mondjam meg neki. És nem terveztük félek h hogy fog reagálni rá.
2018. ápr. 24. 17:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Mi sem terveztuk,vagyis de csak nem ilyen koran!:) Szoval kesett.. Negativ tesztek halomra nem is ertettem. Elmentem dokihoz aki kozolte , hogy ikerbabakat varok!:) Nagy izgatottsagomban es oromomben felhivtam a korhazbol,hogy Hello leendo apuka,remelem felkeszultel mert nyar vegere negyen leszunk!:) Orulten boldog volt:)
2018. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%

9-es ez nagyon nagy volt. Hatalmasat nevettem. :D :)))

7-es voltam.

2018. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
A férjem már amikor 2 napja késett gyanakodott és utána együtt teszteltünk este és másnap reggel így együtt tudtuk meg a nagy hírt. Majd a másodiknál kitalalálok valami meglepit ha nem fülel le azonnal mint az elsőnél. :)
2018. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#8 Én csak ma tudtam meg h terhes vagyok. Azt hittem azért nem jött meg mert mostanában alig ettem és sokat idegeskedtem. Nem beszéltünk róla.
2018. ápr. 24. 19:08
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Mi mivel gyakran szorakoztunk sms ekkel is, pl én + te= love, meg ilyen aprosagok, egyszerűen kiirtam neki az asztalra, en + te= es ide a pozi teszt került.
2018. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
NEM BESZELTETEK RÓLA?????? Úgy házasodhat össze, hogy egyikőtök se említette a gyerek kérdést????? Jó sok eszetek van.... Milyen szép lesz, ha kiderül, higy a férjed nem akar gyereket és simán ott hagy, te mebb lehetsz egyedülálló anya....
2018. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem tőle hogy majd szeretne-e gyereket ő meg azt mondta majd meglátjuk. Többet nem beszéltünk róla
2018. ápr. 25. 16:26
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát nagy hiba volt. Nem házasodtam volna anélkül, hogy ezt a témát oda vissza ki ne veséztük volna és ugyanarra a döntésre jutottunk volna. Komolyan, mit fogsz csinálni, ha azt mondja, Kati, nekem nem kell gyerek, válni akarsz vagy abortuszra mész ?
2018. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ilyet nem mondana szereti a gyerekeket.
2018. ápr. 25. 16:35
 20/20 anonim ***** válasza:
Az orra alá dugtam a tesztet. Ez a közös gyerekünk, nem valami cuki ajándék.
2020. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!