Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt állítják testkép zavarom...

Azt állítják testkép zavarom van. Légyszi, anélkül hogy ismernétek a számokat, megmondanátok a véleményeteket? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most hülyének fogtok nézni, de ez nagyon érdekel, mert már kezdek saját magam idegeire menni!

Tehát leírom hogy én mit tapasztalok magamon:

A fejem. Ha sok sz.hidrátot eszek egy nap (300-400 gr)könnyen tokásodom és felpuffadok! Máskülönben bár nincs erős, markáns arccsontozatom, az arccsontom alatt mindig van egy kis mélyedés.

Ha egyenesen állok, kihúzom magam a hasam feszes, épp hogy bele lehet csípni, a csípőmet meg bírom "fogni" az is tömör (mármint nem a csípőm, hanem a cs. feletti "háj") a mellkasom jobban kiáll a hasamnál. De ha ülök, vagy lehajolok nagyon más. Akkor nagyobb lesz a pocakom, bele is lehet markolni, ha nem ülök egyenesen hurkás is. És akkor már nem is feszes. :S Ott ahol a köldököm van, kicsit be van mélyedve. Ha lehajolok egy mély vonal keletkezik a köldököm alatt.

A combom felső-belső része szemmel láthatóan vastagabb a többi részénél, úgy értem ha ülök, közben befeszítem a combomat, a külső kicsi része teljesen elhatárolódik az alsótól. Ha állok a combom fölül össze is ér egy kicsit, de középen át lehet látni rajta egy kicsit.


2010. jan. 15. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sovány vagy, ha a combod közt át lehet látni, akkor nincs rajta elég izom. Az arcod nem tudo egy evéstöl hizni, legfeljebb vizesedsz valamennyire - tehát sok vizet kell inni.
2010. jan. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
3%
Szerintem csak szimplán fogyatékos vagy.XD
2010. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamennyi zsírra szüksége van egy nőnek, a hormonok miatt, nem szabad csontsoványnak lenni. Ahogy olvasom, nem vagy egyáltalán hájas, nekem is kicsit összeér a combom, pedig elég vékony vagyok, de valamennyi zsírnak akkor is lennie kell. :) Remélem emiatt nem fogsz őrült fogyókúrába kezdeni! :) És nekem is hurkás a hasam, ha ülök. :D Kezdj el tornázni, sétálni, kocogni, hidd el, jót fog tenni! ^^
2010. jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól is néznél ki, ha a hasad állna ki jobban, mint a mellkasod!Na akkor már fogyiznod kellene :)

szerintem semmi baj veled

2010. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Testképzavar az anorexiásoknál van. Ők nem látják azt sem, ha már csontsoványak, pontosabban akkor is kövérnek hiszik magukat.

Vigyázat, ne foglalkozz annyit a testeddel!

Amúgy kb. 16-nak gondollak, majd kinövöd. (mármint ezeket a gondolatokat)

2010. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ebből aztán lósz*rt sem tudtam kihémozni, hogy hogyan is nézhetsz ki... de persze ránk hallgatnál, nem azokra, akik élőben látnak.
2010. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lécci linkelj képet!

igy nemtom megmondani!

de am biztos vagyok benne h te egy kövér diszno vagy

2010. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!