Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki hogy...

Volt már úgy valaki hogy barnázott pár óráig Rá párnapra vérezgetett szintén nagyon kevés ideig? Menstruációm eggy ideje kimaradt

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje maradt ki a menstruaciod?

Verezgetes azaz egy-egy pecset vagy rendes mennyisegu ver?

Terhessegi teszt?

2018. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Multhonapban sem jött meg...

Most hogy megkelett volna jönnie

Ez lett helyette

Hát inkább pecsételő pici alvást vér volt bennede ha teszek tisztasági betétet minimálisan látszik

Tesztel várnék még 1 2 hetet hátha menzesz lesz ebből...

Sose jártam még így, ezért is írtam ide

2018. ápr. 25. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem olyan volt, hogy barnáztam, kis vérzés, elmúlt. Teszt pozitív. Doki nem látott semmit, lehet később fogant, kaptam progeszteron pótlást (első babámnál is kellett, miután kiderült, hogy babát várok ). Aztán következő hónapban szintén. Menjek kórházba uh-ra. Kiderült méhen kívüli terhesség volt. Akkor voltam menstruáció alapján 7+2 hetes. Szerencsém volt, "csak" az egyik petevezetékemet kellett kivenni.

Utána minden menstruációm úgy kezdődött, hogy barnázás, aztán normál vérzés. Progeszteron hiányom volt, így már ciklus közepétől kellett, de sikerült is, megint várandós lettem, hála a proginak.

Nem mondom, hogy neked is méhen kívülid van, csak szerintem sok 1-2 hét. Ilyen esetben, repedhet a petevezeték és el lehet vérezni.

2018. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar a mult honapban sem jott meg akkor szerintem erdemes lenne egyenesen nogyogyaszhoz menni nem pedig varni,hogy mi lesz ebbol,mert ahogy az elozo valaszolo is irja mehen kivuli terhesseg is lehet,hormon problema is de inkabb lasson orvos ,,potyara" minthogy tenyleg valami baj legyen.
2018. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat
2018. ápr. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!