Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz ha a kelleténél több...

Gáz ha a kelleténél több ultrahangra megyek? Mit fog szólni az orvos?

Figyelt kérdés

Magánba járok a szülész/nőgyógyászomhoz, illetve egy másik helyre magánba ultrahang szűrésekre (dokimnak csak hüvelyi van, így olyanra helyre küldött ahol van 5D és profi szonográfus, neki pedig csak a leletet viszem)


A 8. héten azt beszéltük meg, hogy UH-ra megyek 12 hetesen, 18 hetesen, és 32 hetesen, hozzá pedig a 14. héten, 20. héten, 26. héten, 32. héten, 36. héten, onnantól pedig megbeszéljük ha oda jutunk.


Sajnos a 20. heti időpont nem jött össze, 23+1 leszek mikor megyek hozzá.


Most vagyok 22 hetes, és a héten elkezdtem keményedni, néha szúró fájdalmat érzek, és elkezdtem azon is izgulni hogy mi van a babával, mert stressz is ért meg antibiotikumot is kellett szednem.


Elmennék a szonográfushoz még egy ultrahangra csakhogy megnyugodjak, de nem fog furán nézni hogy csak 1 hónapja voltam és minek megyek megint?


2018. ápr. 26. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem jo tul surun jarni uh ra

Nem tesz jot a babanak

En is mennek minden második héten ugy szint magánhoz járok mint te de nem lehet.

Ártalmas neki

Havonta 1szer járok hozzá:)

2018. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha valamim szúr vagy baj van,felhivom az orvosomat és ő eldönti hogy bemenjek e vagy mi legyem
2018. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, azt mondta cseréljem le a Magne B6-ot egy erősebb magnézium készítményre (magnosolv vagy diasporal), igyak Ferroton vasvízet narancslével, ha a fájdalom erősödik vagy rendszeres lesz, esetleg vérezni kezdek, vagy változást érzek a baba mozgásában akkor ügyelet, egyébként pedig jövő hét pénteken találkozunk.
2018. ápr. 26. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 4 hetente járok dokihoz aki minden alkalommal csinál uht is. Sőt ezen felül mentem/megyek a két genetikai uhra.

Így alakul a mostani időszakom

12 héten 2x voltam, 16 hét, 18 hét, 20 hét


Doki erre semmit nem mondott, sőt szerinte jó ha nem csak ő néz rá genetikai uhn.

2018. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magne B6 az nagyon gyenge, nem ideális terhesen. Szerintem is cseréld le, mai még jó azokon kívül amit írtál a Magnerot. A szonográfus nem fog furán nézni, ebből él. Az én orvosom lassan 60 éves, régimódi és azt mondja nem kell gyakran nézegetni. Ártani nem gondolom, hogy árt ha nem 15-20 percig (vagy tovább) nézik minden alkalommal. Nekem most 2 hét alatt 4-szer nézték, mert baj volt, de csak 5 percig nézték a méhlepény miatt.
2018. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!