Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni elhizas ellen?

Mit lehet tenni elhizas ellen?

Figyelt kérdés

Szóval kb. most ugyanúgy eszem mint terhesseg előtt. Talán kicsit rendszeresebben, nem hagyok ki reggelit pl.

17. Hétbe lépek holnap es 3-4 kilot hiztam eddig.

Eszem mindent amit megkivanok ahogy eddig is. Sosem voltam kövér. 60 kilo alatt voltam egész életemben. Jo lesz ha így csinálom?


2018. máj. 1. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korom óta 50 kg vagyok.

Ezt nem tudom átlépni pedig már orvosnál is voltam.

De terhess3gnél 20-24 kgot híztam.

Szülések után kb 2 hónapra ez le is ugrott rólam.

Most 14+3 terhes vagyok és már plusz 8 kgnál járok.

Nem tudom mennyi lesz a végére!

Hidd el ha híznod kell hízni fogsz,ez a terhességgel jár!

Nem lesz semmi gond!

Boldog baba várást neked?

2018. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben sovány voltam,most sem tudok hízni pedig magas is vagyok.Terhességem alatt 30 kilót híztam,csinálhattam én bármit...
2018. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
53ról kezdtem 25 kg-ot híztam nem ettem sokkal többet mégis ennyit híztam. Szerintem erre nincs recept. Rengeteget sétáltam gyümölcsöket ettem mégis felment.
2018. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Terhesen is csak attól hízol, amit megeszel. A végére 10 kg normális, annyi a baba és a többi súlya. A harmadik trimeszterben már jelentős energia igénye van a magzatnak is, ha nem eszel többet, szépen elhasználja a tartalékokat.

Diétázni lehet, fogyókúrázni tilos.

2018. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon könnyen hízok így végig odafigyeltem mit eszem. 14 kg plusz lett a vége, amiből 9 már a kórházban lement.
2018. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én túlsúllyal küzdök. Holnap lépek a 18. hétbe. Eddig 5-6 kg fogyásban vagyok ez stagnál kb 5 hete. Pedig egyszer sem hánytam.

A doki szerint aki soványabb könnyen hízik, aki ducibb általában kevesebbet vagy akár semmit.

Szóval ezen ne aggódj! Esetleg figyelj oda jobban mit eszel, pl a gyümölcsökben sok a cukor inkább mértékkel fogyaszd.

2018. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy hatalmas tévedés, hogy mindenkinek csak annyit "szabad" várandóság alatt "híznia" amennyi a baba és a magzatvíz meg a lepény súlya.

Ahogy minden másban, ebben is hatalmas egyéni különbségek vannak.

Pl kinek mennyi vizet tart vissza a szervezete - van aki már a 7.-8. héten merő víz, ismerek ilyen kismamát, és nem a sok plusz kajától "hízik", hanem a rengeteg visszatartott víz miatt nő a súlya, a cipőjébe alig fér a lába.

Én is túlsúllyal indítottam mind a négy várandósságomat, és a végére 7-12 kg közötti plusszok voltak a kezdő súlyomhoz képest, de ezek igazából szépen le is mentek idővel.

2018. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 53 kg körül vagyok és első terhességemnél 70 kg fölött voltam amikor szülni mentem.

De szülés után hamar regenerálódtam és ugyanolyan csinos voltam mint terhesség előtt.

Most újra terhes vagyok, 23 hetes és már most 67 kg! Nem tudok tenni ellene, terhességgel jár de majd megszülök és újra a régi leszek. Már alig várom

2018. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!