Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocsi előre a kérdésért! De...

Bocsi előre a kérdésért! De kismamaként normális dolog, hogy odalent meg van duzzadva, nagyobbodva a nemi szervem? A baba miatt lehet vagy elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok. Semmilyen furcsa érzésem nincs, csak folyásom van. Kismamák, ti tapasztaltok ilyet? Nem figyelgettem magam, de most fürdéskor feltűnt, hogy az egész "más".
2018. máj. 2. 21:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Úgy legyen, legyen könnyű szülésünk! :D

A "panaszok" meg nem is biztos, hogy utolérnek. :)

Mi Aug.29-re vagyunk kiírva és Kisfiút várunk. :D

2018. máj. 2. 22:50
 12/16 anonim ***** válasza:

haha, meg a vegen tenyleg egy napon erkeznek meg a babyk. :)

nalunk kiscsajszit mondtak, es remelem, a kovetkezo Uh-n nem kozlik, hogy kisfiu, mert van mar par rozsaszin kisruhank itthon.. :) ( bar persze annak is orulnenk.)

gratulalok a fiucskahoz. minden jot nektek. :)

2018. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönjük és én is Gratulálok Nektek a kiscsajhoz! Nana, sosem tudni mikor bukkan elő valami a lábai közül. :D Nekünk az elején határozottan kislányt mondtak. :D Csak ebből indulok ki... :D Ha jársz még erre és eszedben lesz, írd majd meg a szülés élményedet. :D :)

Jó egészséget kívánok!

2018. máj. 2. 22:58
 14/16 anonim ***** válasza:

hjaj, ne ijesztgess kerlek, nagyon nagyon orultem, mert titkon - azon felul, hogy az egeszseg a legfontosabb- mindketten kislanyra vagytunk, es csak egy babat tervezunk, tehat nincs 2. esely...:)

rendben, leirom majd , remelem visszatalalok a kerdeshez.

2018. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ok. csak vicceltem. :D Várni fogom, ha megtalálod a kérdést. :D Én is írok majd. Vagy legfeljebb priviben! :)
2018. máj. 2. 23:21
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is teljesen felduzzadt odalent minden, nagyon nagyok lettek a szeméremajkak és be is sötétült.

Szülés után teljesen visszaállt minden.

2018. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!