Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák nektek is szokott...

Kismamák nektek is szokott fájni a hasatok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Olyan mintha le akarna szakadni a hasamalja,ha leülök egy 2percre,és utána felállok már nem is fáj
2018. máj. 3. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
korábban volt, de mostanában már nem. Pihenj sokat!
2018. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj, bár inkább időszakosan. Az elején, a 12. hétig nagyon-nagyon sokszor fájt, mindig féltem, hogy baj van. Azóta könnyebb, csak vannak rosszabb napok. Azt figyeltem meg, hogy hétvégén, amikor jobban kialszom magam, többet pihenek, szinte egyáltalán nem fáj. Szóval pihenés és a magnézium segít:)
2018. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordultak kisebb fájdalmak, de teljesen rendben volt a terhességem.
2018. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attol is függ melyik szakaszban jársz.

Nekem az elején 2 hétig mensees szerűen fájt.

Utána a szallagok nyúlása miatt.20 hetes kor után ha sokat sétáltam.Utána be is keményedett.Tele tömtek magnéziummal,ami megnehezitette a szülésem.Egyáltalán nem tágultam.

2018. máj. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!