Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 évesen gyereket szeretnék....

17 évesen gyereket szeretnék. Normális?

Figyelt kérdés

Már pár éve nagyon szeretnék babát, olyan jó lehet terhesnek lenni, a nevüket is kitaláltam már, írtam babanévlistát, sokszor nézek ilyen videókat, képeket, sőt már vettem egy babaruhát is, de barátom még nem volt :D :/

Szerintetek ez normális?



2018. máj. 5. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Erdekes latvany lenne hogy egy gyerek nevel gyereket
2018. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Emlékszem mindig baba ruhakat nezegettem és a nagy családi esemenyeken mindig én játszottam az összes jelenlévő rokon gyerekkel. Ehhez képest aránylag későn 26 évesen találtam meg a párom és 29 évesen született meg az első babank. Nem tudom van e összefüggés, de én imádom az anyaságot. Vannak nehézségei és szörnyű rosszul viselem az éjszakai ebredeseket, pedig ritkák, de mindent egybe vetve életen legszebb időszaka. De ehhez hozza tartozik, hogy egy csodalatos ferj és anyagi biztonság van körülöttünk. Ez a húszas éveim elején nem lett volna meg. Kamaszként pedig úgy gondolom, inkább a szüleimnek szultem volna a babát. Mindenben rájuk lettem volna utalva. De a fantazialas sztem teljesen természetes.
2023. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!