Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Philips avent kézi mellszívo+s...

Philips avent kézi mellszívo+sterilizálo megéri?

Figyelt kérdés

22 ezer forintért.


Ha veszünk hozzá még cumisüvegeket akkor nyilván több.

Pl.natural cumisüveg 3000.

Tényleg olyan jók ezek a babának?


2018. máj. 6. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A sterilizáló praktikus, mert tény, hogy fazékban is ki lehet forralni a dolgokat, de a sterilizáló jóval kényelmesebb megoldás. Mellszívóból nekem elektromos volt (szintén avent) és nem is vennék kézit. Egyébként ezzel a kettôvel pont meg voltam elégedve aventbôl.
2018. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mellszívó jó, én szeretem, de nagyon nyikorog, szóval ha 40nm-es kislakásban vagytok, akkor nem ajánlom. 😊
2018. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Mellszivot nem nagyon használtam, a sterilizáló tök felesleges, 2 naponta főztem ki a két cumisüvegünket, pár percig tart egy fazékban kifőzni.
2018. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VeDi84 ***** válasza:
Mellszívó nekem tökéletesen működött, hatékonyan, gyorsan lehetett vele fejni. Sterilizálót én nem vettem. Nekem a sterilizáló zacskó tökéletesen megfelelt. Kórházba is azt kellett vinni. Először én is a kifőzéssel próbálkoztam, de a zacskóval sokkal gyorsabb, egyszerűbb.
2018. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!