Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki van itt 15 hetes...

Nanemond!!! kérdése:

Valaki van itt 15 hetes varandos? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én köszönöm, már viszonylag jól. Már csak felkelés után jön rám az öklendezés, de valójában hányinger nem társul már hozzá, valamint ha öklendezés közben valamit tudok inni vagy enni, akkor el is múlik. Azon kívül aludni kb mindig tudnék. Étvágyam nem nagyon van, ettől függetlenül éhes szoktam lenni, de egyszerre csak nagyon keveset tudok enni.

15+4 hkm

2018. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok.

Én nagyon jól vagyok.

Már nem hányok.Enni is tudok.

Hála istennek.

Pocakom még csak icipicike nem híztam még dekát se.

2018. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 hetes vagyok, de nem volt olyan rég a 15. hét.

Körülbelül ekkor múlt el a hányinger és hányás, én a 6. héttől végig hánytam a 15-ig. Alváskórban szenvedek azóta és mindig éhes vagyok, de nagyon hamar jóllakom.

Hányós kismamáknak tipp a hideg almalé, kóla és Salvus víz kortyolgatva. Nekem rengeteget segítettek!

2018. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy jol vagytok! En meg mindig hanyok! Ugy kb egesz nap! Mar mindent probaltam! Kola nelkul nem tudok felkelni! Azert remelem elmulik!
2018. máj. 8. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!