Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakit izgat a terhes szex,...

Bogyo30 kérdése:

Valakit izgat a terhes szex, ha igen miért?

Figyelt kérdés
6 hónapos vagyok és a párom azóta nem igazán akar velem szexelni.Túl csúnya lettem?

2018. máj. 8. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

És most olyat keresel helyette, akit izgat? Ha nem, elég furcsán tetted fel a kérdést. :)

Vannak férfiak (és nők), akik féltik ilyenkor a gyereket vagy úgy érzik túl sokan vannak a kettesükben és így nem tudnak ellazulni, vagy "már csak az anyát látják" a szerető helyett.

Másokat meg nem befolyásol, de ettől még nem (vagy nem feltétlenül) arra gerjednek, hogy az illető terhes épp.

A pároddal beszéld meg, ő mit miért...

2018. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Mondd neki, hogy popsiba mehet, hatha attol fel, hogy baja lesz a babanak.
2018. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazából a hasamon kívül nem híztam.

Természetesen beszéltünk már róla de nem változott semmi.

Engem zavar hogy így van és elég hisztis lettem tudom nem megoldás csak kivagyok a helyzettől.

2018. máj. 8. 14:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,izgat.
2018. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És azt mondta, hogy csúnya vagy? Ha nem, akkor miért erre gondolsz? Vagy a beszélés csak az volt, hogy te elmondtad az igényeid ő meg hümmögött vagy elszaladt? Van köztetek hétköznapi intimitás (ölelés, puszi, kézenfogva sétálás, beszélgetés)? Szoktál kezdeményezni? Ha esetleg félti a babát, akkor vannak alternatív megoldások.. ilyesmire vevő lenne?
2018. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak férfiak akiket egyszerűen így nem izgat a szex, mert zavarja a baba. Én nem tudom, az én férjemet meg "nem lehet lelőni" állandóan szexelne. Alapjáraton is, most is.

27 hetes vagyok. Más kényeztetés sincs, hozzád sem ér?

2018. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk én nem akartam így. Nekem a szex egy izgató, szexi dolog. A nagy picak benne a mozgó babával a világ leginkább anti-szexi dolga. És igen, a pasi is lehet így vele. Valakinek a szex nem ösztön, hanem igenis kell hozzá a vizuális élmény, amit igencsak leront a terheshas. Egy baba "látványa" nem épp farokemelő dolog ám.....attól még szeret téged, de nem izgul a testedre jelenleg. Ez szerintem ezerszer normálisabb, mint aki konkrétan felizgul a terhes hastól... az számomra eszméletlenül perverz!
2018. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor nagy volt a hasam, az én férjem sem akart szexelni, mert zavarta a baba jelenléte. Elmondta, hogy szeret, szépnek lát, esze ágában sincs megcsalni de így neki nem megy mert olyan, mintha a kisbabánk ott feküdne az ágyban miközben szexelünk. Ami gyakorlatilag igaz is. :D

Szülés után visszaállt a szexuális életünk ugyan úgy, mint előtte volt. :)

2018. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Az én párom az első naptól hogy kiderült a terhesség,jobban aggódik minden miatt mint én. (Ne emeljek,ne terheljem magam,bevettem-e a vitaminokat,jól fekszem-e,kényemles-e a ruhám,nem túl szoros a cipőm és stb. stb. :D)

Lassan már a kaját is megrágja helyettem annyira félt mindentől,néha már úgy kell “elzavarnom” itthonról hogy nyugodtan magamra hagyhat egy kicsit :D szóval ő az első perctől eldöntötte (és én is) hogy 9 hónap nem a világ vége szex nélkül, más opciók is vannak a másik kielégítésére,amit kiis használunk.

Nagyon szeretjük egymást és egy percig nem ‘hisztizek’ hogy nincs szex :)

Nyilván minden kapcsolat/férfi más

22h km

2018. máj. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Jó tudni hogy másnál is volt -van hasonló.

2018. máj. 10. 05:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!