Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18hetes magzat normális ha...

17-18hetes magzat normális ha nagyon sokat mozog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma lettem 18hetes es 1 hete erzem a babám mozgását!mar 2napja nem alszom szinte szerintem maratont úszik odabent a kis pocaklakom 😊

De néha mar faj is,ahogy rugdos es egy örökmozgó baba,megállás nélkül rúgkapál

Úszkál meg kitudja miket csinal meg odabent!De ugye semmi bajt nem jelent?

Később könnyebb vagy nehezebb lesz?


2018. máj. 11. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, örülj, hogy mozog rendesen. Bár azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy ekkora baba mozgása fáj, az inkább a végén fordul elő, amikor már olyan nagy, hogy alig fér el, erősebb is, és feszít. Az én kislányom is nagyon mozgékony volt, amíg még volt helye.
2018. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

18 hetesen kizárt, hogy aludni se tudj a fájdalomtól.

Ilyenkor annyira picik, hogy éppen csak érezni lehet a pici rezgést, nem tud akkorát rúgni, hogy aludni se hagyjon, vagy fájjon.

Majd a 30. hét után már elhiszem, hogy erről panaszkodsz, de most még nem.

2018. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én éreztem már ilyenkor ennyire a mozgását (15. héttől már egyértelmű volt). Nálam is tudott már ilyenkor is fájdalmasat mozogni amikor bukfencezett odabent. Pont sikerült egy ilyet elkapni uh-on, és akkor elég kellemetlen volt; onnan tudom.

Nem vagyunk egyformák. Attól még, hogy más nem érez ilyeneket -vagy még egyáltalán semmit-, te érezhetsz.

Nem baj -sőt, jó-, hogy sokat mozog. Ilyenkor még tengernyi helye van, és vígan él is vele! :)

2018. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is megállás nélkül ficánkolt bent, amíg volt helye. Nem jelent semmi rosszat.
2018. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!