Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy árulta el a párjának...

Ki hogy árulta el a párjának hogy apa lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Ma reggel lett pozitív a teszt. Szeretném, emlékezetessé tenni ezt a pillanatot az apuka számára. Ti, hogy mondtátok el?

2018. máj. 14. 11:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem kellett elmondani, ott volt, amikor a teszten kijött a 2. csík.

Mivel tervezett gyerek, ezért ő is tudta, hogy késik, azt is fejben tartotta, mikor kell megjönnie. A tesztet meg nem titokban csináltam.

2018. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Együtt csinàltuk mindkét babánál a tesztet
2018. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Tubarózsa ***** válasza:
76%
#7 igen süti. Van egy vicc pontosan nem emlékeszem,de az a lényege h mondja a srác h 2tojásbol meg egy kis fehérjéből olyan sütit csinálok, h 9honap mulva megszolal. Inen jött mikor karácsonykor megjegyeztem viccesen páromnak h legfeljebb megszólal majd :)
2018. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%
Sütis, és havi egyszer volt csak szex? Az igen. Vagy évente csak kétszer, karácsonyra meg szülinapjára megkaphatja a férjed a szent lyukat?
2018. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

Mennyi rosszindulatu nyomorult ember -.- mint pl. A kedves utolso,meg a lepontozok. Mert nektek nem jott ossze masnak se legyen jo igaz?:)

En most vagyok 6 honapos.:) en egyebkent annyira orultem ,hogy nem tudtam volna kitalalni semmit,szaladtam ki mint egy kisgyerek a nyalokajaval.:D bar szerintem aranyos amikor valaki otletesen bejelenti.:)

2018. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
En meg nem voltam terhes, csak szerettem volna elmondani, hogy szerintem a sutis valaszolo sztorija nagyon aranyos, az is, hogy most 'suti'-nek nevezteda babocatokat, ne vedd fel a negativ kommentelok kritikajat !
2018. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Tubarózsa ***** válasza:

#14 az a hónap úgy sikerült, munkahelyen sok volt a meló örültünk, hogy éltünk....

De gondolom Degec -en születtél?

2018. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Tubarózsa ***** válasza:
0%

#15 köszi! Ilyenkor megfogadom h soha többet nem irok mert ilyen bunkó faxok vannak...

Én dolgoztam hétfő, szerda, péntek stb 3.30-21.30ig párom meg ellentétesen kedd, csüt, szombat stb 5-23ig. Dec 20tol voltunk szabin, mert sok volt már az óránk... egésznap mentünk körbe körbe mint a mérgezett egér.... este csak annyi erőnk volt h bedőljünk az ágyba és jó éjt...

Ui: buszsöförök vagyunk párommal.

2018. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Tubarózsa ***** válasza:
#16 köszönöm szépen! Aranyos vagy 🤗😙
2018. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az enyém elég snassz.. :D


Én telefonon mondtam el. A párom vidéken volt, és mikor a tesztet megcsináltam nem is gondoltam igazán komolyan, hogy pozitív lehet. :)

Gondoltam megvárom, és személyesen mondom el. De 3 napot kellett volna várnom, én meg csak fél napig bírtam, majd megtörtem és felhívtam :D

2018. máj. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!