Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik terhesség kockázatosabb...

Lombik terhesség kockázatosabb mint a természetes?

Figyelt kérdés
Mármint megmaradnak a picik akkor is nagy eséllyel ha lombikosok? 6hetes vagyok még csak,úgy aggódom .Tegnap voltam dokinál, ott derült ki, hogy 2 pici lett. Eddig rendben van, félek, hogy elmennek , hiszen annyi rosszat olvasni...

2018. máj. 15. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem kockázatosabb egy normál terhességnél
2018. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ miért kellett a lombik.
2018. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem akkor örülök, ha nem kockázatosabb😊 páromnak volt kevés és azok is lassúak
2018. máj. 15. 12:48
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Es legalabb 2 pici van, igy ha ne adj isten barmi lenne az egyikkel meg ott lenne a masik tehat innen nezve nagyobb eselyed van hogy szulsz legalabb egy gyereket mint aki csak egy babaval terhes.

Sok sikert!

2018. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem anyai oka van a lombiknak, akkor talán annyiban, hogy nagyobb esély van ikrekre. Az ikerterhesség meg de, kb annyira, mint egy természetes ikerterhesség.
2018. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) örülnék ha megmaradna mindkettő baba, de ezt a sors eldönti. Remélem minden oké lesz, legszivesebben mindennap elmennék dokihoz h nézze meg őket jól e vannak😀
2018. máj. 15. 12:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen ezzel altalaban igy van az ember. Majd a kesobbiekben a szivhanghallgato meg fog nyugtatni es ha mar erzed oket mozogni.

Jo egeszseget!

2018. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok a picikhez! Szerintem, ha nem nálad volt a probléma, akkor sokkal nagyobb eséllyel maradnak meg, és egyébként sem kockázatosabb így, mint egy természetes úton fogant terhesség. Szóval nyugi, minden rendben lesz - ezt mantrázd magadban :)

Egyébként én egyszer olvastam valahol (és azóta rájöttem, hogy mennyire igaz), hogy a terhesség arról szól, hogy vizsgálatról-vizsgálatra aggódsz :D persze kisarkítva, de tényleg folyamatosan aggódik az ember. Bár én úgy érzem a 12. hét után valamivel már nyugodtabb vagyok.

Nagyon drukkolok neked!

2018. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét lombik terhességem nagyon problémás (volt); de ennek oka inkább az én problémám -ami miatt kellett a lombik-, mint maga az eljárásé.

Egy lombik terhességet is ugyan úgy gondoznak, mint egy természetesen fogantat. Ha pedig probléma van; az ugyanúgy probléma lehet mindkét esetben.


Viszont akárhogy is fogant, az ikerterhesség mindig kockázatosabb.

2018. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem akarok senkit elkeseríteni, de bizony, egy lombik terhesség kockázatosabb, mint egy spontán fogant. Az ikerterhesség meg pláne kockázatosabb, mint egy egyes terhesség.

Persze őszintén kívánom, hogy a kérdezővel minden rendben legyen, de azért nem korrekt elhallgatni az igazságot.

2018. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!