Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen nem érzek semmit....

10 hetesen nem érzek semmit. Normális?

Figyelt kérdés
Alábbhagytak a tünetek, a hasam sem fájdogál. Annyira félek, hogy gond van. Orvoshoz majd csak 2 hét múlva megyek. Nálatok milyen (volt) a 10-11 hét?
2018. máj. 16. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül vannak tünetek a vérzés kimaradásán kívül. Nyugi és inkább örülj neki, hogy jól vagy. Minden rendben :)
2018. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Pont 10 hetes voltam amikor megszűntek a tünetek. Majd 12. heti ultrahangon derült ki hogy 9 hetesen elhalt a baba és missed ab kellett :(

Szerintem menj ambulanciára, legalább nézzenek rád és megnyugszol.

2018. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején én sem éreztem semmit, elég nehéz volt így elhinni, hogy babát várok. Pont 10 hetes voltam, mikor először hánytam, aztán jöttek a rosszullétek, de ezek sem olyanok voltak, amiket más kismamáktól hallottam. "Kijött", aminek ki kellett, és utána már nem volt semmi bajom. Ez a 14. hétig tartott, utána egészen addig, amíg meg nem mozdult, szintén nem éreztem semmit. Néha még most is elmondom a férjemnek, hogy milyen jó, hogy rugdos, mert egyébként semmi más tünete nincs a terhességemnek.

Biztos minden rendben, de ha ettől megnyugszol, menj el a dokidhoz, hogy vizsgáljon meg!


23 hkm

2018. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a gondom, hogy a mostani dokimat nem érdekli, hogy mi van velem. 8 hetesen voltam nála, akkor mondta, hogy 12 hetesen menjek megint (meg az orrom alá tolt egy 200 ezres prenatest-es tájékoztatót), különben meg felesleges hetente berohangálnom és amúgy sem fogadják soron kívül a betegeket, csak ha erősen véreznek vagy görcsölnek.

Most váltottam dokit, de nála is csak 2 hét múlva van szabad időpont. Addig idegroncs leszek.

2018. máj. 16. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Hármas vagyok.

És nyolc hetesen hallottad már a kis szívét dobogni? Próbálj kicsit megnyugodni, én az elején minden nap elmondtam neki, hogy mennyire hihetetlenül erős. Te is csak pozitív dolgokra gondolj! Nincs esetleg máshol addig egy magánrendelő, ahol tudnának fogadni?

2018. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, 8 hetesen minden rendben volt. Azóta nem történt semmi, csak a tüneteim enyhültek. Párom szerint minden rendben, csak pánikolok, mert volt már egy missed ab-om.

Sajnos nincs a közelben másik rendelő. Kisváros, ez a doki az úr. Magánrendelése is csak neki van a környéken. A másik dokit is 50 km-re találtam.

2018. máj. 16. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak igaza van, minden rendben! Ha esetleg van fényképed róla, vagy videód a szívhangjáról, hallgasd azt, engem ez mindig nagyon megnyugtatott. Képzeld el, hogy hogy fejlődik a kis drága!

16 hetesen nekem a szívén láttak egy echogén fókuszt, egy nagyon kedves szonográfus annyit mondott csak nekem, hogy ilyenkor TILOS az interneten rémhíreket olvasgatni és öndiagnosztizálni. Megfogadtam, hogy utána sem olvasok annak, hogy milyen következményei lehetnek ennek, két hét múlva magától elmúlt.

Nyugi!!! :)

2018. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Átérzem a félelmeid, ilyenkor nagyon figyel a kismama, ez normális. Valahol 9-10 hetesen a korábbi egésznapos hányingeres napok után volt, hogy felkeltem, és semmi tünetet nem éreztem. Teljesen kétségbe estem. Aztán másnap újra jöttek a tünetek. Nem tudom, mi volt az a két hét kihagyás. Később is volt hasonló, csak nem ilyen drasztikusan. 12. hét környékén szépen alábbhagytak majd elmúltak a tünetek, ekkor nem aggódtam már, azt hittem akkor a rosszullevős időszaknak vége, majd kb. 2 hét tünetmentesség után újra jött a hányingeres időszak.

A babám jól van, tegnap voltam ultrahangon. :)

Én sokat imádkoztam, imádkozom a babáért, teljes egészségért, stabil szívműködésért stb.

Neked is kívánom a legjobbakat, írj majd!

2018. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!