Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikortól "nem tudta letagad...

Ki mikortól "nem tudta letagadni" a terhességet?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekel, hogy hányadik hétben jártál, amikor már egyértelműen nem tudtad volna letagadni, hogy babát vársz? Nekem mindig is volt egy kis pocakom (régebben volt, hogy terhesnek néztek, mikor csak jól bekajáltam), most meg akkora a hasam, mint egy lufi, pedig csak 12 hetes vagyok. Nem tudom, hogy ez már a baba miatt van, vagy csak puffadás (hízni nem híztam még semennyit)

2018. máj. 22. 10:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Több, mint 5 évet vártunk az első babára. Nem féltem indokolatlan baromságokon, de a betegség eshetőségét kizártam.
2018. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Elso baba. Aki nao mint nap lat, 33hetesen kerdezte meg, hogy gratulalhat e. Mindebki azt mondta nem voltak benne biztosak. Nem vagyok tulsulyos, sot! Szemelyi edzokent dolgozom.
2018. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig nem látszódott egyértelműen, pedig vékony vagyok! A 36. héten szültem, talán utána lett volna terhes hasam, ha nem bújik ki ilyen hamar.
2018. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

En vekony vagyok es teljesen lapos a hasam, de ennek ellenere az elso ket terhessegemnel 20. hetig kb semmi hasam nem volt, azutan ugy nezett ki, mintha bekajaztam volna, 35 het utan latszott, hogy terhesseg. Addig senki sem kerdezett ra, csak az tudta az allapotomat, akinek mondtam.

Most harmadik babaval is lapos hassal kezdtem, de nem sportolok semmit evek ota, gyenge a hasizmom es mar az is latszott, amikor az elejen puffadtam. Direkt ugy kellett oltozkodnom, hogy ne vegyek eszre... 15 hetes vagyok es szukebb ruhaban mar latszik, mar volt, aki rakerdezett.

2018. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A legújabb munkatársam (aki 4 gyerek anyja) 7 hetesen rákérdezett úgy hogy akkor látott először, a többiek 10 hetesen kezdtek finoman puhatolózni. A 12. heti ultrahangra menet pedig átadták a helyet a buszon, "kismamának ülnie kell" szöveg kíséretében.

Középidősen meg mindenórásnak hittek. :D


Alacsony vagyok, vékony voltam, semmi hasi feleslegem nem volt (azóta van).

2018. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt is volt kis pocakom plusz úszó gumi a csípőmön. Most vagyok 13 hetes és úgy érzem magamat mint egy hordó, kb 2-3 hete lett nagy hasam, pedig én sem híztam egy dkg-ot sem. De ez még nem az a tipikus terhes pocak, hanem az a jól meghízott "pocak".
2018. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagyok és a 33. héten kezdett egyértelműen látszani, hogy terhes vagyok előtte csak az tudta aki ismer de ők is sokszor kérdezték hogy hol a pocak mert nem látszik szinte semmi és még a rendes magasderekú farmerjeimet hordtam.
2018. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
16-18 hetesen, bar nekem ikreim vannak.(mondjuk nem vagyom 20kg..)Elso babak.
2018. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem ikerterhesség volt. 14. héten már egyértelműen látszott.

Most egy babával a 15. héttől már letagadhatatlan volt.

(Alacsony vagyok, vékony, ha nem terhes, akkor teljesen lapos hasú :)

2018. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden válaszolónak, mentek a zöld kezek!


Szívem szerint már rég eljöttem volna az oviból (7. hét környékén át is estem egy jó kis vírusos torokgyulladáson), de a főnökömmel abban maradtunk, hogy ha jól érzem magam, és bírom akkor a tanév végéig maradok (jún. közepe). Anyagilag is jobban megéri, mint a táppénz, és hál' Istennek jól vagyok.


Mindenkinek boldog babavárást, akiknek pedig már kint van, azoknak jó babázást kívánok! :)

2018. máj. 23. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!