Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a Femibiontól...

Létezik, hogy a Femibiontól vagyok rosszabbul?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, és közel egy hete már nagyon szenvedek a hányingertől. Második babám lesz, előzőnél is ugyanez ment. Viszont tegnap este elfelejtettem bevenni a terhesvitamint, és ma reggel fényévekkel jobban vagyok. Nem azt mondom, hogy nem érzem a gyomromat, de ez töredéke annak, ami eddig volt. Lehetséges, hogy a Femibiontól rosszabbak a tünetek? Tapasztalt valaki hasonlót?
2018. máj. 26. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetseges. Nekem ez volt a dm stol, elevittol, es a gravidatol is.
2018. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az Elevit-től voltam napról napra rosszabbul (még terhes sem voltam, előtte szedtem, de szerencsére csak 30 naposat vettem, a végére már egész nap hányingerem volt, szedés után több nap volt, mire rendben jöttem).

Nekem a Gravida vált be.

2018. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint akkor van ilyen, nem gondoltam volna pedig... azt hiszem akkor likvidálom, amíg tart a nehezebb időszak.
2018. máj. 26. 08:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, én Elevitet szedtem és pár nap után feltûnt, hogy ha éhgyomorra veszem be, hányingerem lesz. Ha ettem elötte, akkor nem volt semmi gond.

Evés után vedd be, ha nem így tetted, próbáld meg úgy. Ha nem segít, sajnos másikra lesz szükséged.

2018. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Többnyire este vettem be, tehát nem éhgyomorra. Keresek valami mást, bár fogalmam sincs, hogy mi lehetne jó.
2018. máj. 26. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:

A gravidát szedtem. Este. Volt hogy hajnalban hánytam tőle. Kidobtam.

Elevit detto.

Dm es detto

Legalább csak a 12. Hétig bírtam volna!

Aztán kött a Czeizel. Csodás volt! De azt már nem lehet kapni.

Ennek 3 éve.

Most femibion 0-t szedek. Még nem vagyok terhes... hátha ez beválna később is!

2018. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, én drukkolol utolsó, de látod, nekem meg pont ez. Én is a 0-t szedtem a tervezős időszakban, most az 1-et, mióta tudom, hogy összejött. Addig nem volt gond, amíg nem jöttek a tünetek, de ahogy megjelentek, szerintem ráerősített. Ma se vettem be, egész nap semmi bajom nem volt, max. ha kezdtem éhes lenni, émelyegtem picit, de az evés orvosolta. Tegnap viszont egész nap azt hittem megpusztulok.
2018. máj. 26. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm. Én is neked!

Próbáld meg a dm-est. Az legalább nem olyan drága...

Vagy , ha semmi, szedj multivitamint meg folsavat.☺

2018. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!