Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 ès fèl hetes terhes vagyok...

5 ès fèl hetes terhes vagyok és egyfolytában köhögök. Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Torokfájással kezdődött ami hamar elmúlt.. viszont most iszonyatosán köhögök..kapar viszket egyfolytában a torkom. Ugye ettől semmi baj nem lehet?

Esetleg vmi tipp hogyan tudnám csillapítani a köhögést?


2018. máj. 26. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem emiatt nem lesz komolyabb baj. Menj el a háziorvoshoz, aki megvizsgál és kiír neked olyan gyógyszert amit várandósan is szedhetsz.
2018. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A köhögésből nem lesz baj, ha esetleg belázasodnál, azt csillapítani kell, mert az árthat a babának, főleg ebben a korai szakaszban.
2018. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát, lehet hogy leköhögöd a gyereket a méhed faláról. Én a helyedben nem köhögnék annyit. Levegőt is kétszer meggondolva, óvatosan vegyél!
2018. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért csúnya lenne, ha terhesen még köhögni sem volna szabad. Nyilván ettől nem lesz baja se neked, se a babádnak. Viszont jó lenne konzultálni egy orvossal vagy egy patikussal, hogy mit szedhetsz rá, mert baromi zavaró és kellemetlen és elég kialvatlan állapotot tud okozni az örökké erőltető köhögés. Szóval ennyi a legnagyobb bajod, semmi több.
2018. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális és cinikus válaszokat is...😊
2018. máj. 26. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:
En landzsas utifu szirupot szedtem,mikor meg voltam fazva es kohogtem.
2018. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem! Sok c vitamin, mezes tea 😄

A C vitamin megerositi a legyengult immunrendszert...

2018. máj. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 narancs223 ***** válasza:
Szia! Nem lesz baj, mikor megtudtam hogy terhes vagyok már mennem kellett szájsebészetre ( elcseszett foghúzás) 2adag érzéstelenítőt nyomtak belém.. elötte 2nappal is kaptam mikor próbálkozott az első doki vele.. utána egy pár nappal lebetegedtem köhögtem én is egyfolytába már idegeskedtem mivel előtte volt egy vetélésem( annál a terhességnél bezzeg semmi behatás nem volt mégse maradt meg , ha egészséges meg fog maradni ilyen dolog nem károsítja) ajánlom a stodal szirupot( homeopátiás , nődokim rábólintott ha láz van.paracetanol tartalmú fáj. Csillapítót vegyél be, hagymatea is sokat segített,méz,mézes ,gyógynövényes cukorka, én kb ülve akartam aludni de úgy is fulladoztam, salvus vízzel párásíts!! Jobbulást!!
2018. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!