Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a fekvés ellenorzés?...

Milyen az a fekvés ellenorzés? Megfordítás esetleg?

Figyelt kérdés
Faros a babam ,penteken nezi a doki a fekvést majd.
2018. máj. 27. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy? a legvégén is befordulhat.
2018. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
36.het + 3 napos leszek akkor.
2018. máj. 27. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Uh-n ellenőrizték, hogy még mindig faros e.Forditast a mi korhazunkban nem csinálnak, állítólag altatásban csinálják mert beindulhat tőle a szülés és beforditani sem biztos hogy sikerül.
2018. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányom haránt feküdt. Egyszer merült fel hogy létezik ilyen "megfordítás", de akkor se komolyan. Szerintem nem csinálnak ilyet, vagy nem gyakran. Azt hiszem, hogy én nem is szerettem volna, bár nem jutott odáig a dolog, hogy megkérdezzenek. Egyébként kiderült utólag, hogy rövid volt a zsinór.
2018. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvos ki tudja tapintani, hogy hogyan fekszik a baba. A SOTE1-en azt tudom, hogy a professzor úr tiltja a befordítást, mert nem véletlenül fekszik úgy a baba ahogy, veszélyes is lehet. Nővérem születése elötti nap egész nap “bulizott” Anyu hasába. Másnap beindult a szülés. Bementek a kórházba és kiderült, hogy megfordult, faros lett, így császárral született úgy, hogy elötte végig jó irányba volt. Olyan 30-32.hétig tudnak könnyedén megfordulni, utána sem lehetetlen, de azt biztosan érezni fogod! Drukkolok Nektek!
2018. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!