Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Szemétség" egyedül menni az...

"Szemétség" egyedül menni az elsö ultrahangra?

Figyelt kérdés
Párom nagyon szeretne apa lenni. 3 vetélés és két méhen kivüli terhesség után, már nem akarom, hogy elkisérjen az elsö uh-ra. Nagyon megvisel mindkettönket, de én talán kicsit jobban tudom kezelni. Olyankor napokig magába roskad, nem szól senkihez. Jó ötlet lenne, ha csak akkor jönne, amikor már majdnem biztos a dolog?
2018. máj. 29. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Igen szemétség.
2018. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
ha akar menni akkor szemétség. ha nem érdekelné nagyon akkor mindegy.
2018. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Az előzmények ismerete nélkül nem az.

Én is egyedül voltam.


Viszont ebben az esetbem szemétség, nem is kicsi, ha már így fogalmaztad meg

2018. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Én egyedül voltam. Tudtuk hogy terhes vagyok és úgy mentem.

Ha mindenképpen szeretne ott lenni akkor valóban szemétség, de szerintem ez még annyira korai dolog, hogy semmi gond nincs ha nincs ott, lesz még bőven lehetősége.

2018. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy ebben nem nagyon látja senki, hogy itt leendő anyuka a leendő apukát szeretné kímélni egy újabb csalódástól. Oké, hogy apuka mindennél jobban szeretne gyereket, de írja a kérdező, hogy leendő apuka szinte belebetegszik, akárhányszor ez nem sikerül.


Ennek tudatában én nem érzem szemétségnek az első UH-s egyedüllétet. Ha nem lennének ilyen súlyos előzmények (több vetélés és több méhen kívüli terhesség), akkor szemétségnek érezném, de így nem az.

2018. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem attól függ, akar-e menni. Ha igen, akkor én nem hagynám ki.

Az első nekünk is egy missed ab volt, ott volt velem a férjem. A másodiknál is jött, örült, hogy láthatta verni a szívét. Most is terhes vagyok, csütörtökön megyek először dokihoz. Most nem jön, mert valakinek a naggyal is kell lennie, de ha ragaszkodna hozzá, megoldanánk.

2018. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Az első gondolatom az volt az előzmények alapján ,hogy csak szivhangnàl szólnek neki.


De sztem aki ilyen érzéseket táplál mint a férjed biztos hogy otthon is ugyanolyan rossz lenne neki mint az uh-n plusz olyan érzése is lenne hogy nem tudott lenni H támogasson.


Drukkolok.majd írj nekünk kérlek mi volt uh-n

2018. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem szemétség, ha te így érzed, menj egyedül és akkor szólj neki ha van szivhang. Ilyen előzményeknél érthető a döntésed. Igazából első uh-nál nem is látszik szinte semmi.
2018. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az orvos, ennyi vetélés után nem küldött további vizsgálatokra? Egy barátnőmnél inzulinrezisztenciát derítettek ki például...Én tuti utána járnék, hogy mi az oka.
2018. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

En egyaltalan nem tartom annak. Nekem 3 missed ab-om volt. Most megint probalkozni fogunk, de most en is ugy gondolom, hogy csak akkor szolok neki mikor mar lesz szivhang, mert eddig sajnos egyik terhessegemnel sem volt. En azert dontottem igy mert ferjem most valtott munkahelyet es ilyenkor benne van a bizonyitasi drukk, hogy kierdemelte a poziciojat es nem zuditanek a nyakaba tobb hetes torturat, hogy akkor most mi van a terhessegel, megmarad vagy sem, stb...


En teljesen megertelek.

2018. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!