Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Szemétség" egyedül menni az...

"Szemétség" egyedül menni az elsö ultrahangra?

Figyelt kérdés
Párom nagyon szeretne apa lenni. 3 vetélés és két méhen kivüli terhesség után, már nem akarom, hogy elkisérjen az elsö uh-ra. Nagyon megvisel mindkettönket, de én talán kicsit jobban tudom kezelni. Olyankor napokig magába roskad, nem szól senkihez. Jó ötlet lenne, ha csak akkor jönne, amikor már majdnem biztos a dolog?
2018. máj. 29. 08:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Akik eltitkolnák, azért belegondoltak abba, hogy a párjuk is felnőtt ember?

Értem én, hogy a cél nemes, valóban az, de ha nektek lehetőségetek lenne nem tudni arról, hogy esetleg anyák lesztek, csak ha "biztos", akkor hogy döntenétek? Nem akarnátok tudni róla??? (Mert én biztos, hogy igen!)

Első ultrahang nem lesz több.

Én feltétlenül elmondanám, hozzátéve, hogy megérted, ha nem jön el, az előzményekre tekintettel ne élje bele magát addig, amíg nem vagy túl min. az első 2 (de inkább 3 hónapon)

2018. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk köztes megoldás volt. Missed ab után eljött velem a dokihoz, de egyedül mentem be. Amikor már láttuk, hogy minden rendben, az asszisztens kiszólt neki, így láthatta. Nagyon boldog volt ő is, készült telefonos videó is arról, ahogy szerinte integetett neki az embrió (már 9 hetes volt, mozgott a keze-lába).
2018. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szeritnem nem biztos hogy eltitkolás van mindenhol.

Nálunk konkrétan úgy volt, hogy mikor kimaradt dokihoz mentem, hogy megerősítse a terhességet, de korai volt, semmi nem látszott, két hét múlva kellett visszamennem, szintén egyedül mentem, de akkor már látszódott a baba csak még nem volt szívhang, mert még ahhoz korán volt. Aztán már jött velem.

2018. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Én is inkább úgy értékelem, hogy kímélni szeretnéd a párodat, ha esetleg nem úgy alakulna a következő terhesség, ahogy szeretnéd, nem gondolom, hogy ettől "szemét" lennél. Nem arról van szó, hogy nagyon szeretne babát, Te minden negatív előzmény nélkül teherbe esel és direkt meg akarod tartani magadnak az első ultrahang élményét. Ha már megvan a szívhang, és stabilan, szépen fejlődik a magzat, akkor még ráérsz megosztani vele is az örömhírt és rengetegszer lehet részetek a közös ultrahangokban. Szerintem hallgass a szívedre, hogy mit tartasz helyesnek ebben a helyzetben, ne törődj azokkal, akik elítélnének emiatt.
2018. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!