Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok ezt a hőséget?

Hogy bírjátok ezt a hőséget?

Figyelt kérdés

A nagy meleget akkor sem bírtam soha, amikor nem voltam terhes.

Most így, terhesen, még nehezebben viselem, állandóan rosszul vagyok, alig bírok dolgozni.

Tanácsokat, tippeket a forróság kezelésére szívesen fogadok. :)


2018. máj. 29. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem bírtam terhesen. (Pedig előttük is bírtam és azóta is..) Nem tudtam aludni se éjfélig, utána már sarokig nyitott ablaknál jött be valami levegő, úgy ment. Volt mikor 1-2 óránként zuhanyoztam langyos vízzel. Ha teheted, a meleg órákban ne menj ki. Klímátok nincs ugye?
2018. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Klímával. Szerencsére a munkahelyemen, a kocsiban és otthon is van. Északi típus vagyok, 25 fok fölött már szenvedek (nem csak terhesen, alapon is) és a többséggel ellentétben én a nyarat élem meg olyan pokolnak, mint mások az esős, ködös időket. Igyál rengeteget, az amúgy is fontos, de várandósan, ilyen nagy melegben különösen. Klímán kívül nemigen tudom milyen megoldás van ellene, szellős ruha, esetleg nedves törölköző, ventillátor, egy zacskónyi fagyasztott zöldborsó a tarkóra? Ez utóbbi a munkahelyen elég érdekesen volna kivitelezhető azt hiszem.
2018. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem hőség :) Tavaly augusztus végén szültem, hetekig volt 35-39 fok, na AZ hőség volt. Amúgy gyakori hideg zuhany, sok fagyi és hűs helyen programok. Néha csak egy plázában limonádeztunk órákig :)
2018. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az elöttem lévő válaszoló írja ez tényleg nem hőség. Én egyelőre bírom, pedig kompressziós harisnyát is hordanom kell. 2 éve is nyáron voltam terhes. Igyál sok folyadékot, klímás helyen legyél sokat vagy ha nincs akkor a ventillátor is tökéletes. Mi nem húztuk ki a függönyöket egész nap és hajnalban szellőztettünk. Kitartást kívánok! Hány hetes vagy?
2018. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok ujabb ötletet de za biztos hogy nekem is sokat kell zuhiznom.Van hogy még ráadásként hőhullám is gyötörr pluszba.Sosem voltam izzadós de most ès az elóző terhességemnél is iszonyatósan izzadtam.Sokat kellett zuhanyoznom.Es lehet kellemetlrn róla beszélni vagy írni de muszály nyitott cipőt vagy szandált felvenni,amibrn szellőzik a lábam mert sajnos ott is nagyon izzadok.
2018. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!