Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9-10 hetes kismamák hogy...

8-9-10 hetes kismamák hogy vagytok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Én egyfolytában faradt vagyok, szédülök émelygek, erőtlen vagyok.

9hkm



2018. máj. 31. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam szerencsére kezd enyhülni, ma töltöm a 10.hetet.
2018. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesrn jól vagyok, ahogy az elsővel is. Csak a meleget viselem nehezen, de azt nem terhesen is. 😄
2018. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nqgyon szerencses aki ,tunetmentes az elejen:) en ugy szenvedtem,h meg akartam kb halni:)) minden volt ami lehet ,orrverzes,hanyas ,alomkor ,es mint ez 5 honapig:))) 6 7 8 volt hibatlan,9 vizesedes,faradsag ,izzadas a kobon,a savam a torkomba minden ejjel:)) kitartast,ezt vegig kell csinalni megeri :)
2018. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

10 hetes múltam.Meg mindig nagyon fáradt vagyok de a véreredményem szerint vérszegény is vagyok.Az elsővel is hiába szedtem vasat muszály volt vért kapnom.

:(

Az evési rohamaim alább hűltek.

Most sok folyadékot kívánok.

Pattanasok múlnak lassacskán.

Várom nagyon a 12.heti uhangot.


A lelki része nálam most elég intenzív.Van hogy senkihez sincs kedvem...van meg hogy ok nélkül elönt a boldogság.Es akár egy reklámon is tudok sírni.

És te kérdező?

Hogy vagy?

2018. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát én rosszul, nem kívánom az ételt de ha néhány óránként nem eszek felkelni sem birok. Szinte non stop émelygés van sokszor szédülök, erőtlen, fáradt vagyok csak feküdnék. Voltam már terhes, van 2 gyerekem de egyikkel sem voltam ilyen rosszul az elején.

Hozzaszólók! Hany évesek vagytok, kinek hányadik baba?

2018. máj. 31. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:

10 hetes vagyok, 29 éves és első baba


Nem voltak erős tüneteim. A negyedik héten erős szédüléseim voltak és kis fáradtság.

Később a szédülés enyhült és néha jött egy kis émelygés, de az sem volt kibírhatatlan.


Ezek mostanra nagyrészt elmúltak. Viszont elképesztő álomkór gyötör egy hete. Nagyon nehezen uralom.

2018. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló vagyok, 26 éves és második baba. 😊
2018. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En a 4. Vagyok a sorban.27 vagyok és a 2.gyermekünket várjuk.


Tarts ki kedves kérdező lassan jobb lesz.:)

2018. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jobb lett azóta. Sőt meg is ijedtem kicsit, volt 2 nap h a tünetek 1ik napról s másikra megszűntek. De minden rendben van. Ma voltam uh-on 20mm a babó. Én 30 éves vagyok és a 3 babánkat várjuk.
2018. jún. 6. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:

4. Válaszolód vagyok.

Sajnos missed ab lett nekem

2018. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!