Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rövid menstruáció jelezhet...

Rövid menstruáció jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
29-én jött meg, késett 5 napot és ma már úgy néz ki, vége. Ovukor voltunk együtt, azért kérdem.
2018. máj. 31. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj és máris kiderül. Ilyenkor napközben is lehet már.
2018. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem akkor volt rövid és gyenge a mensim, amikor volt egy kémiai terhességem. Sokkal rövidebb és sokkal gyengébb volt. Pedig azt gondoltam, ha elmegy egy terhesség, erősebb és fájalmasabb. Nekem is pont 5 nap késéssel jött meg. De már aznap amikor megjött negatív volt a tesztem
2018. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 és előtte pozitív volt a teszted? Vagy honnan tudod, hogy kémiai terhességed volt?
2018. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem mar a 2-3 nappal a keses utan, negativ lett akkor meg aznap is mikor megjott. Nagyon ritkan kellett betetet is cserelnem. Hom magas volt a keses napjatol egeszen a menses masodik napjaig 5 napig es ma kezdett el csokkenni.
2018. máj. 31. 18:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi, hogy alvadt vert is lattam a wc-ben egyszer a 2 nap alatt.
2018. máj. 31. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. 12. dpo-n volt pozitív tesztem, ami nem erősödött, sőt napról napra halványodott. Aztán megjött, és negatív lett a teszt is.
2018. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na majd kiderul 14en.
2018. máj. 31. 21:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor megyek dokihoz.
2018. máj. 31. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!