Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 mm-es szabályos petezsák,...

13 mm-es szabályos petezsák, szikhólyaggal, de az embrió még nem látható. Doki szerint 5. hétben vagyok (menstruáció alapján) szerintem fiatalabb mert tudom mikor volt peteérésem. Lesz ebből baba?

Figyelt kérdés

Januárban volt egy miss ab-om,3 ciklust vártunk,10 napja teszteltem pozitívat.Azóta még egyet.2 napja barnáztam,ügyelet,kaptam utro-t plusz MagneB6-ot.Most fekszem egész nap és parázok.Jövő szerdán megyek vissza és iszonyatosan félek hogy megint baj van.Doki szerint minimum 20 mm-es petezsáknál látszik csak az embrió.Szerintetek van rá esély hogy jövő héten már lesz embrió,esetleg szívhang is?Ja,és a puffadáson és szomjúságon kívűl az égvilágon semmilyen más tünetem nincs.Néha görcsölgetek,nem durván,a barnázás elmúlt.

Valakinek hasonló sztori?


2018. máj. 31. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyszerű!! Látod, minden rendben, csak korai volt a terhesség :)


Utro és pihi mellé javasolnék magnerot tablettát és folsavat :)


Minden jót kívánok!:)

2018. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!