Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raalltunk a teso projektre....

Raalltunk a teso projektre. Mit csinaljunk jobban, mint az elsonel, hogy hamar osszejojjon?

Figyelt kérdés
Meg gyed alatt, azaz 11 honapon belul. Az elsonel nem figyeltunk semmire, ugy voltunk vele, hogy majd jon amikor akar. Hallottam ezekrol az ovu tesztekrol. Hol lehet ilyeneket venni, hogy kell hasznalni? Egyszer hasznalatosak, mint a terhessegi tesztek?
2018. jún. 2. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
4 kisgyermekem van, 6 éves a legnagyobb. 😉
2018. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem csak gyerekcsinálás céljából szexelünk, de ha épp egy fáradtabb, zsúfoltabb időszakot élünk, előfordul, hogy egy hét kimarad. Vagy bealszunk mi is altatáskor, vagy eleve bambulni sincs kedvünk. Egy hétnél több nem szokott kimaradni, de az pont elég ahhoz, hogy a peteérésről lemaradjunk. Mint ahogy történt most az első próbálkozós hónapban.
2018. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

Miért pontoztátok le a 7-est, neki van igaza. Kötve hiszem, hogy élvezetből szeretkeznétek, ha tök fáradtak vagytok és nincs kedvetek semmihez. Akkor meg minek? Ja és akkor is szexeltek, ha éppen összezörrentetek, de ovuláció van? Annyira kényszeres...

Én nem mondom, hogy a 2-3 naponkénti szex a normális, de a 4-5 szerintem már az. Mondom ezt úgy, hogy teljes munkaidőben dolgozom és van 2 gyerekem, valamint 30 hetes terhes vagyok. Soha nem vettem ovu tesztet. Bár tudom mikor van peteérésem, de nem szexelek olyankor, ha nincs hozzá kedvem.

Egyetlen tanácsom lenne, szeretkezzetek élvezetből. Ne csak középidőben, hanem a ciklus bármely napján.

2018. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!