Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhnyak mitől tud rövidülni?

A méhnyak mitől tud rövidülni?

Figyelt kérdés
40 hetes voltam tegnap. Indítani fog a soko hétfőn ha addig nem indul be . 3111 a méhszáj érték. Szex nem engedélyezett a nyitott belső méhszájam miatt. Sétálni rengeteget sétálok,fürdés van . Mivel sportoló vagyok így edzettem os a 37.het elejéig szóval mozgás volt . Séták után jönnek jó kis fájások de aztán eltűnnek a semmibe 😐 Annyira szeretném,ha magától indulna be ! Doki szerint túl erős az izomzatom nehezen enged

2018. jún. 5. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
*sok lett az elutes telefonról,bocsánat
2018. jún. 5. 15:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a 41heten voltam, a kisasszony a fülebotját sem mozgatta...hogy ez segített vagy amúgy is jött volna az passz! De a lepcsőzes + tonic....kombo utan másnap megindult! Így az indítás előtt néhány órával meg is érkezett!:)
2018. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

😂 "Doki szerint túl erős az izomzatom nehezen enged"


A simaizom majd akkor fog engedni, ha a folyamat elindul... De addig állhat úgy, mint a beton. Én is edzettem végig. Egy jó kis kiadós délutáni alvás után mindkettő.

2018. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hanyadik baba?


Gyakori, hogy csak a szülés beindulásával kezd rövidülni, hamarabb egY nappal sem...

Sőt ez a gyakoribb...


Igen" csak" 37 hetes vagyok, de 3000 és 5 cm feletti a méhszáj magassága..( még az orvos is meglepődött..) pedig a baba feje már beékelődött...


Egébkent a tapasztalatom alapján a túl erős hasizomzatta, rendelkezők méhszája gyakrabban nyílik, mert a hasfal annyira tart, hogy arra tud feszülni..

Persze ez csak kis megfigyelés...

Csak úgy rövidíteni nem tudod..

Talán a málna,eveltea segíthet abban, hogy felpuhuljon, ami kell a rövidüléshez is

2018. jún. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!