Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lett rossz a genetika...

Mennyire lett rossz a genetikai ultrahang eredményem?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok és Down-ra 1:668 lett a kockázat a 12 hetes genetikai ultrahangon, ami közepes kockázatú. Viszont ezen az oldalon olvastam, hogy a korombeliek többségének sokkal jobb eredményük lett >1:1500.


Az eredmény ez lett:

CRL (ülomagasság): 59,00 mmmm

NT (nyakiredo): 1,00 mmm


DV (ductus ven.): 1,34 Pl


Elvileg ez normális, de nem tudom akkor mi vihette le az eredményt? Azt nézik, hogy van-e valakinek vmilyen betegsége?



2018. jún. 7. 18:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azert kerdeztem, mert meg akartam neked nezni, hogy az en hormoneredmenyeimhez kepest a tieid milyenek.

Mert a korunk megegyezik, a sulyunk is szinte, hatha ossze lehetett volna hasonlitani. OK, az sem er sok mindent, de legalabb latszott volna hogy valamelyik ertek lenyegesen eltero-e.

Sajnos nekem mar mertekegysegben vannak megadva.

Korrigalt ertekeket nem adtak meg ezek mellett, csak a konkret hormonszinteket?

En picit kesobb voltam a vizsgalaton, 13 hetesen, 68 mm volt a crl, a tarkoredo 1,7 mm es igy lett a 35 evemmel 1:3106-hoz a down-ra, a tobbire pedig kisebb, mint 1:200000-hez.

Ha a korrigalt szamokat is latod, akkor ird meg.

2018. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!