Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes 6 napos magzathoz nem...

5hetes 6 napos magzathoz nem kicsi a 2mm? Ami aggaszt hogy nem is látszott hasi uh-n csak hüvelyin. Az uh -s orvos nem mondott semmit azt se hogy kicsi azt se ha baj van

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ilyenkor meg embrionak hivjak.

Nem kicsi, az a meglepo, hogy egyaltalan latszott.

Betoltott 6 hetesen, illetve utana szokott latszani altalaban barmilyen ultrahangon, nem altalanos, hogy mar azelott van embrio. (Ilyenkor meg egy nap is szamit, 6 het elott sokszor csak petezsak latszodik).

Szoval ez ugy tokeletes.


Mivel a mehed meg lent van, boven a szemeremcsontod mogott, igy hasi ultrahangon nem sok minden ltszodhatott volna. Max akkor, ha a holyag tele van, mert az feljebb tolja a mehet es akkor jobban ralatni hasival is.

Ha van ra lehetoseg, akkor ilyen korai terhessegnel huvelyi ultrahanggal erdemes probalkozni.

2018. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Papíromon ez áll. Az uterosban egy élő embryo látható CRL: 2mm

Gravidát.s. 5+6

2018. jún. 8. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha elo, akkor mar szivmukodes is volt.

Ez tokeletes, hidd el, meg tobb is, mint amit ilyenkor latni lehet a teehessegek tobbsegenel.

Pl elso gyerekkel en is ilyen koran mentem ultrahangra, 5 hetesen 5 naposan, mert utana elutaztam es csak 4 hettel kesobb tudtam volna menni.

Ugyanugy volt mar embrio szivmukodessel, oicike volt, de azt mondta a doki, hogy igy is valoszinuleg 3-4 nappal idosebb, mint mensi szerint lenne, azert latszott mar a petezsakban az embrio is.

2018. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem mondta hogy látott volna pulzálást meg semmit. Első baba így mèg sok a kèrdès ❤
2018. jún. 8. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem mondta, de csak akkor diagnosztizalnak elo terhesseget, ha mar van szivmukodes/pulzal a szivcso.

Ha nem lett volna, akkor nem irhat elo terhesseget a leletre.

Ez jo! :)

2018. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó hozzászólást. Remélem meg is marad a baby mert kaptam ugresteront mert picit vèreztem
2018. jún. 8. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia kismama :) Enis 5hetes pár napos vagyok, és keresek kismamákat akikkel tudok beszélni erről , nálam is első baba és érdekel ki hogy éli meg :) ha van kedved irj kérlek privit
2018. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!