Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívultrahang vizsgála...

Magzati szívultrahang vizsgálatra kellett valakinek mennie, ha igen miért és mennyibe került?

Figyelt kérdés

Nekem felejánlották hogy menjek magzati echocardiographiára de csak azért mert a kombinált tesztem közepes kockázatú lett. A szívfrekvenciája jó lett a magzatnak,nem is értem akkor. A Prena tesztet megcsináltatom,meg majd megyek megint genetikai ultrahangra a 19. héten,de ezt most nem értem.

Megnéztem az árakat és 25ezer forint. Nem tudom ezt mi indokolja.



2018. jún. 11. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyedül az első genetikai uh, aminek a 15. betöltött hét előtt meg kell történnie, igazából a második genetikai uh (amit Magyarországon a 18. hét után csinálnak) is akár a 40. héten is elvégezhető lenne, csak akkor már nincs értelme. Én olyan helyen lakom, ahol nincs abortuszra lehetőség, itt pl a második genetikait a 24. héten csinálják, mert akkor már jobban látszik minden. (Itt azt mondtaaz orvos, h a 18. héten is látszik ugyan, de többet kell “keresgélni”, mint a 24. héten, így ahol nincs ilyen terhességi korban abortusz, a 24. hét körülre teszik).
2018. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!