Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, vagy el...

Normális dolog, vagy el ítélendő ha 1 lány közép iskolásan terhes lesz az utolsó vagy utolsó előtti évébe?

Figyelt kérdés
A LÁNY ÉLETKORA 18-25 év

2018. jún. 14. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban hogy nem ítélem el alapvetően.


De!


Nekem volt egy évfolyamtarsam aki 16 évesen egy iskolai buli keretében egy éjszaka alatt mindenféle védekezés nélkül 3 csávóval is szexelt.


Természetesen terhes lett és azóta se tudjuk kitől van a kislánya. Ő sem tudja.


Na ezért a húzásért én egy jó nagy büdös pofont adtam volna a lányomnak. Mert ez nettó felelőtlenség!


Persze ott ugye a szülő nem igen törődött a lányával és ez lett az eredménye.


Mondjuk ha nekem lesz gyerekem, nálam ilyen nem lesz mert mindenről tájékoztatni fogom és törődni fogok vele. Elmagyarazni mi a felelősség stb.


24N

2018. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Tanulj meg helyesen írni! Hány éves vagy? 9-10??
2019. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hat nem tul szerencses, maradjunk annyiban.

Nagyobb kerdes hogy ez miert lett kiemelve?😂

2019. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

En az utso evben lettem terhes, 7 honaposan erettsegiztem.

Nehez volt az elejen. A csalad abortuszt akart, aztan, hogy adjam orokbe. Nem tettem. Amikor megszuletett, mar szerettek.

Dolgoztam erettsegi utan, munka mellett lediplomaztam es neves cegeknel dolgoztam/dolgozom. Nem volt egyszeru.

En 34 vagyok, a lanyom 15.

2019. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!