Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet olyan...

Terhesség alatt lehet olyan tornagyakorlatokat végezni, amik fitten tartanak, hogy ne hízzunk el?

Figyelt kérdés
Persze nem mértéktelen zabálás alatt. Nyilván az utolsó trimeszterben nem annyira ajánlott,de valami kímélő hasgyakorlat mondjuk ami a kötőszöveteket, hasizmot erősíti.

2018. jún. 15. 08:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: 13 kg az nem rossz, sőt. Én örülnék ha csak annyi menne rám. Mondjuk szerencsére én évek óta nem élek cukron, még a kávét, teát is cukor nélkül iszom és nem is kívánom. A süteményeket meg nem is szeretem. Gyümölcsöt én is eszem, de zöldséget kevesebbet. 3 óránként eszek egyébként, próbálok lassan, hogy jobban emésztődjön, de muszáj ennem, mert szédülök ha nem kerül táplálék a szervezetembe.
2018. jún. 15. 10:35
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Lehet tornázni, hasizmot is lehet erősíteni. Péntek Enikönek vannak ilyen terhes hasizomerösitö videoi, nézd meg youtube-on. Én nem edzettem hasra, meg szerintem felesleges is, ráér majd szülés után. Edzeni, edzettem végig. Futni, kocogni, ugrálni nem ajánlott.
2018. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Bírom, mikor a kisnyanyák addig leszrták, hogy hogy néznek ki, meg ugye az egészséges napi fél óra mozgás sincs meg. De mikor terhes akkir egyből azon agyal, hogy mit sportoljon, hogy ne hízzon!

Jó reggelt! Eddig kellett volna az izmot erősíteni, most már mindegy. A kötőszöveteden meg izgalommal várom mit szeretnél edzeni??? 😀 Biosz órán nem sokat voltál, úgy làtom.

2018. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
12.de lehet futni... Ha előtte is futottál. Persze nem olyan tempóban és távokat, de lehet!
2018. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha sosem sportoltal, tornaztal az utobbi 1-2 evben akkor semmikepp ne most kezdd el!!!

Nagy séták, visszafogott , egészséges étkezés. Kevés cukor és kevés péksüti,gyorskaja stb.

Nem koplalni kell, csak odafigyelni.

2018. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok , én pl edzhettem vna mert evek ota edzek, de veszélyeztetett lettem így ez ugrott.

Sétálgattam , figyeltem nagyjabol mit eszek. 7kg jott fel.

+1kg maradt

2018. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tornázzál. Én sem tornáztam előtte és akkor kezdtem el, amikor terhes lettem. Ez eredmény 6 kg volt, ami egy az egyben le is ment. Igenis figyelj magadra, mert ha elhízol főleg neked nem lesz jó. Bocs, hogy így írom, de senki nem fog foglalkozni ezzel vagy vigasztalni . Nekem ennyiből könnyebb volt és nagyon gyorsan regenerálódtam. Rubint Réka tornáit csináltam, de hasizmot nem, mert ilyenkor nem szabad. Kar, láb, comb ezek mehetnek. Meg is lett az eredménye, olyan nadrágomat tudom használni, amit terhesség előtt nem tudtam, mert szorított.
2018. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!