Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek teszteljek? Vagy...

Szerintetek teszteljek? Vagy még várjak?

Figyelt kérdés
34 napon vagyok. Megszakitással védekezünk , de pont egyutt voltunk peteéréskor is ! 4-5 napja enyhe mindjárt megjön érzésem van reggel és utána el is múlik az érzés , igy még nem volt (begörcsöltem és megjott) . A ciklusaim nem pontosak .van h 30- 40 naposak . Szerintetek ?

2018. jún. 17. 07:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Mérsz hőt és lh tesztelsz is? Mert simán a tojcsis nyák még nem adja meg az ovuláció időpontját, nekem pl. csak 2-3 nappal később van ovum a nyák megjelenése után. Vegyél néhány terhességi tesztet, és 5-7 naponta tesztelj, amíg nem jön meg vagy pozit nem mutat, illetve menj el dokihoz kideríteni, miért rendszertelen a ciklusod. Nekem is ilyen volt, nálam pm alulműködés okozta, amióta kezelve van, óramű pontos lett, egy napot sem késik.
2018. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem mérek csak ez a nyák volt amibol arra kovetkeztettem hogy van :) 10 -11 nap de akkor nekem sem kizart hogy utana lett ovum. Nekem progeszteron hiany ami miatt ilyen rendszertelen . De van olyan honap hogy 21 napra megjon . Aztmondta a dokim h amikor erosek a tuneteim abban a honapban biztos volt peteeres. Es most ezt az 5 napos mindjart megjon erzest nem tudom hova tenni . Na mindegy , tesztelek aztán kiderül :)
2018. jún. 17. 10:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett az eredmény? :-)
2018. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Most jott meg pont :( koszi mindenkinek a válaszát !
2018. jún. 17. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!