Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislanyunk lesz de a babakocsi...

Kislanyunk lesz de a babakocsink mozese kremszinu a sportresz barna a hordozó zöld ez tényleg béna így?

Figyelt kérdés
Modern concord neo babakocsi egyébként.
2018. jún. 17. 10:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mikor megvettük még nem tudtuk a nemét.
2018. jún. 17. 10:16
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem elso gyerekem fiu, 3in1 babakocsija volt, sotetbarna szinben.

Most lanyt varok, siman marad ebben a babakocsiban, ezert nem fogok ujat venni, pont senkit nem erdekel miben tologatom.

2018. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Ráteszel 1-2 rózsaszín dolgot (játék, takaró) és máris lányosabb.
2018. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Miert béna? Ezek jó színek. Egyénként is sose használod majd egyszerre mindet ugyebár 😂

A mi sportunk türkizkék és fekete. És mindenki látta, hogy lány. Baromira nem érdekelt, csak nekem és a lányomnak legyen jó.

2018. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan ember, akit ez érdekel?! Nekem lányom van, kaptunk ingyen egy sötétkék babakocsit, örültem neki és kicsit sem izgatott, hogy nem rózsaszín. Az utcán az embereket nem érdekli, hogy lányod, vagy fiad van.
2018. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi, kék babakocsiba kék ruhába öltöztetett gyereknél is megkérdezik hogy fiú-e vagy lány.

Szerintem nem szempont a szín, illetve lányosba nem tennék fiút, de a felsorolt színetek közül bármelyik jó lánynak is.

2018. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezek unisex színek. Semmi vele. Mi is cappucino- bézs babakocsit vettünk, készülve arra, ha a kistesó majd kisfiú lenne.
2018. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó, az én rózsaszínbe öltöztetett, fülbevalós (amúgy tök csajos, hajasbaba) kislányomra is azt mondták, hogy de szép kisfiú! :)

Amúgy nekünk szürke-kék babakocsink van, lánynak.

2018. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

8 hónapos lányunknak szürke-fekete babakocsit veztünk. A nővérétől örökölt khaki-krém színűt cseréltük le.


Tökéletesen jó lesz a kislányotoknak a babakocsi, amit vettetek. Nem attól lesz lány, hogy úgy néz ki mindene, mint amit lehányt egy csillámpóni.

2018. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Kit érdekel a színe? Legyen praktikus, biztonságos, könnyen irányítható, egyszerűen összecsukható...a színe pont nem számít
2018. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!