Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen ha barna...

6 hetes terhesen ha barna folyásom van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iker terhességet állapítottak meg nálam, de már egy hete barna folyásom van mostmár egyre jobban,de mindig csak délután, estefelé jelentkezik. Mondtam a nőgyógyásznak nem mondott rá semmit, át küldött ultrahangra volt szívjel,csak az egyik pici jóval kisebb volt a tesójánal. Ma kezdtem el szedni terhes vitamint hogy hátha az segít. Nem tudom mit tegyek,nem szeretném elveszíteni őket :(
2018. jún. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ikerterhes vagyok. Semmi fele folyasom nem volt eddig (29hkm) szoval ha most is eppen,en elindulnek egy ugyeletre.
2018. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron pótlás van? Vagy ez egyik orvosnak se jutott eszébe? Utrogestant irass fel
2018. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem jutott eszükbe, csak annyit mondtak ha nem látszik semmi az ultrahangon akkor van baj,de mivel ott minden oké volt így nem kaptak konkrétabb választ arra amiért igazából mentem.
2018. jún. 15. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is volt szivhang, de attol meg kaptam progit, hogy maradjon is meg..
2018. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteront kaptam rá. Jó egészséget!
2018. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Menj ügyeletre! A barna folyás nem jelent jót...
2018. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!