Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogy tetszik a Lea...

Nektek hogy tetszik a Lea Izabel név, így egymás után?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 12:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Lara Leila szépen hangzik. Egyik név keményebb hangzásu, másik lágyabb, szerintem jó választás :)
2018. jún. 19. 13:51
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
10es gondolj arra ha a gyereked pösze lesz hogy fogja kimondani a nevét? Borzasztó nyelvtörő. És a Zorka legalább szép név, és nem egy Lara ami mifelénk minden nagyedik kislány neve. Lejla meg kisebbségi. Te tudod, de én átgondolnám. Bár mostanában úgysem divat szép neveket adni sajnos😔 mifelénk mindenli Lara, Lora, Zara,Lea, Lia, Mira, Kiara, Szofi, Szófi, Jázmin, Lilien. Semmi fantázia nincs benne.
2018. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lara Leila, kisebbsegnek jo az.


Kerdezo, Lea Izabella - igy sokkal szebb! Nem mindig a kulonckodes a nyero.

2018. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nikiur válasza:
Szia! Szerintem a Lea egy nagyon szép név és nem rövid. Nekem hosszú nevem van és nagyon nem szeretem, amikor nem a becenevemen szólítanak. A barátnőmnek pedig két neve van, mint ahogy te akarod és csak az egyiket használja. A másikról alig tud valaki. Legtöbbször úgy van, hogy úgyis csak az egyiket fogod használni. Sokakat ismerek, akiknek két nevük van és az egyiket egyáltalán nem használják.
2018. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!