Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mensi vagy baba lehet?

Ez mensi vagy baba lehet?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek lenne par kerdesem orulnek ha tudnatok valaszolni ..

Eloszor is csendes figyeloje vagyok az oldalnak regota es most tertunk ahoz a ponthoz a ferjemmel hogy csaladotalapitunk..

ugye en itt sok tapasztalt felhasznalotol sok otletet kaptam es homerozok de csak magamnak nincs ciklus.hu oldalam mert ahoz nem ertek :(

a hom folyamatosan fent van 36,7felett..jelenleg 37.0

Mivel megerzem az ovut igy tudtuk mikor kell egyutt lennunk ugy hiszem sikerult..

olyan 7nappal ovu utan szurkalast ereztem jobb oldalt..De,most megjott,tisztasagi betet picit poty verzes,nem kellett volna kicserlenem a tisztasagit de higenia miatt megtettem.Szoval a verzesem (nem lehet annak mondani igazan) halvany rozsaszin inkabb ilyen vizes vagy hogy fogalmazzak..a hom fent van 37-en.A pocak szurka vagy hogy mondjam ilyen luktetos szurkalas ugyan ott erzem mint ovu utan 7nappal,folytoni faradtsag kiser es nagyobb etvagy,nincs hanyas csak szedules tegnap estefele..Ez most mi lehet? parom par ora mulva jon haza gondoltam vennem kellene egy tesztet nem tudom ha jol szamolom 13.dpo-n vagyok (ovu utani naptol szamitottam)

Szerintetek ez mi lehet?


2018. jún. 21. 17:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

joreggelt csajok :)

Nem magyarorszagon lakom szoval nem ismerem az ottani teszteket :) de itt eddig 2x teszteltem es mind a ketszer 10es erzekenyseguvel nagyon jo fajtaval..

Na,de nem tudom a szurkalas megmaradt kicsit ojan mintha a mehem felcsuszott volna a gyomromhoz kozelebb total ilyen erzesem van meg tapintasa is tegnap tapogattam :D De,ma bordos ver tavozott belolem (bocsi) ja es persze hig az egesz..nem tudom ez mi lehet persze a szurkalas megvan meg ..

2018. jún. 22. 08:02
 12/29 A kérdező kommentje:
sziasztok,irjatok mar meg mert azota van ez a szurka egy pontban es a derekfajas pedig mensikor gorcsolok mindig most semmi nyoma csak a szurkalas
2018. jún. 22. 14:02
 13/29 anonim ***** válasza:
Szia. Tesztet nem vettél? Verzes van még?
2018. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
szia kedves utolso,nogyogyaszommal konzultaltam ha elmulik a verzes csinaljak egy tesztet..addig meg tanacstalan vagyok :( gyenge verzes de megvan...nem annyira elenk es nincsenek darabok elnezest a kifejezesert probalom korulirni erthetoen szoval nincsenek darabok benne csak ilyen hig de nem elenkpirok inkabb rozsaszines
2018. jún. 22. 14:37
 15/29 A kérdező kommentje:
hom jelenleg is fent van 37,1-en...
2018. jún. 22. 14:39
 16/29 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges várnod a teszttel ha van baba vérzés mellett is pozi a teszt, viszont ha pozi ajánlom h gyorsan menj dokihoz mert lehet hormonpotlas kéne.

(tegnapi privis vagyok) 😊

2018. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mert a vérzés lehet kezdődő vetélés jele, de ha nem kapsz pótlást rossz vége is lehet, így jobb nem várni. Tesztelj minél hamarabb
2018. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
nm tudom csajok,felek :( felhivtam a dokit mondta hogy mindenkeppen menjek be hetfon,es akkor mar meg ultrahangoz..csak veszek akkor majd egy tesztet de nmtudom annyira felek hogy hiaba van fent a hom hiaba a szurkalas lehet negativ lesz..es akkor ezeket a jeleket megint nem tudom hova tenni...
2018. jún. 22. 14:56
 19/29 A kérdező kommentje:
igen de nem lehet hogy ez egy kesobbi egyutlet beagyazodasa lehetne? marmint egyut voltunk mi ovu utan is nem csak akkor amikor ajanlatos,nem lehet hogy ez beagyazodas ez a szurkalas es azert is jott meg mert nem volt ideje a testemnek felismerni a terhesseget>?
2018. jún. 22. 14:58
 20/29 anonim ***** válasza:

Esély megvan rá, de azt nem tudom a beágyazodas mennyi verzessel járhat.. Én mindig úgy hallottam az csak pár csepp vér max.. Vagyis nagyon kis mennyiség és nem tart több napig, lehet nincs igazam mert én sose tapasztaltam beágyazodasi jeleket.

A teszt tuti kimutatja ha korábbi dolog és kaphatsz gyógyszert vagy megneznek mert terhesség alatti vérzésnek oka van. Ha esetleg most van beagyazodas azt sajnos még a doki se fogja látni. Szóval én meg mindig a tesztet javaslom az biztos.

2018. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!