Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mensi vagy baba lehet?

Ez mensi vagy baba lehet?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek lenne par kerdesem orulnek ha tudnatok valaszolni ..

Eloszor is csendes figyeloje vagyok az oldalnak regota es most tertunk ahoz a ponthoz a ferjemmel hogy csaladotalapitunk..

ugye en itt sok tapasztalt felhasznalotol sok otletet kaptam es homerozok de csak magamnak nincs ciklus.hu oldalam mert ahoz nem ertek :(

a hom folyamatosan fent van 36,7felett..jelenleg 37.0

Mivel megerzem az ovut igy tudtuk mikor kell egyutt lennunk ugy hiszem sikerult..

olyan 7nappal ovu utan szurkalast ereztem jobb oldalt..De,most megjott,tisztasagi betet picit poty verzes,nem kellett volna kicserlenem a tisztasagit de higenia miatt megtettem.Szoval a verzesem (nem lehet annak mondani igazan) halvany rozsaszin inkabb ilyen vizes vagy hogy fogalmazzak..a hom fent van 37-en.A pocak szurka vagy hogy mondjam ilyen luktetos szurkalas ugyan ott erzem mint ovu utan 7nappal,folytoni faradtsag kiser es nagyobb etvagy,nincs hanyas csak szedules tegnap estefele..Ez most mi lehet? parom par ora mulva jon haza gondoltam vennem kellene egy tesztet nem tudom ha jol szamolom 13.dpo-n vagyok (ovu utani naptol szamitottam)

Szerintetek ez mi lehet?


2018. jún. 21. 17:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Na majd meglatjuk,akkor csak veszek tesztet...nem hagy nyugodni.igazabol szeretnenk babat nagyon,de megfordult az en fejembe az is hogy nem-e valami hormon zavar vagy akarmi..betegseg esetleg..es emiatt parazom is hogy barcsak tudnam ha terhes lennek ertitek..akkor ki is zarhatnam az osszes tobbi dolgot..
2018. jún. 22. 15:08
 22/29 anonim ***** válasza:
Teszt! És megszűnik a bizonytalanság! Ha korai terhesség hüvelyi uh-val se látja a doki! Ha szeretnéd a babát nem értem, hogy miért totojázol! Ha babás vagy és nem kapsz progeszteront elvetélhetsz vérzéssel!
2018. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Szia :) tegnap ota kovetem a kerdest, mert izgulok ertetek, remelem baba lesz. Mi is most ezen megyunk keresztul a parommal :D

Szerintem inkabb tesztelj, jobb tudni, mint bizonytalannak lenni, nehogy tenyleg komplikacio legyen

2018. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

MINDENKEPPEN!! utolso annyira aranyos vagy hogy izgulsz :))))

holnap veszem a tesztet,amugy a verzesem felvolt erosodve nyalkahartya darab szokott lenni de most 1kis darab sincs...szurkalas meg mindig van 37,1 volt a hom..holnap csinalom is a tesztet de nem reggel mert sajnos 9kor itt szombatonkent 9kor nyit en meg mar fent kukorekolok 6kor :) szoval en arra gondoltam hogy esetleg beagyazodasos verzes lenne?vagy szerintem en ugy erzem hogy terhes vagyok,mindegy holnap kiderul doki megmondta tesztelnem kell addig nem tud mit mondani.majd irom a fejlemenyeket..ja es a melleim is elkezdtek ujra fajni picit..bar inkabb sajogni belulrol...parom viszont mar szkeptikusan all hozza szerinte ha van ver nincs baba emiatt is gyozkodtem ma hogy elveszithetem ha most terhes vagyok mert itt magyaraz..erre mondta hogy miert nem ezzel kezdtem hat mondom mert este 8kor jon haza es akkor tudunk beszelni egesz nap semmit ...ideges is voltam ma picit le kellett nyugodjak,azt vettem eszre ha ideges lettem akkor jobban ereztem a szurkalast..

2018. jún. 22. 23:45
 25/29 A kérdező kommentje:
Negativ lett lanyok,erekeny tesztet vettem..hom fentvan es 3.mensi nap de mar noncs csak a wc papiron, nem tudom akkor lehet ez egy ilyen ciklus?
2018. jún. 23. 13:27
 26/29 anonim ***** válasza:
Vagy már távozott 😞 Pár nap múlva próbáld újra hátha.
2018. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

23. vagyok

Sajnalom, hogy negativ :( azert mindenkepp menj el orvoshoz. Szurkolok, hogy minnel hamarabb osszejojjon a babi nektek <3

2018. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Skacok...ez az enyhe hasszurka meg tart es hangulat ingadozasok,37 a hom is meg pedig elvileg 4.mensinap.nem lehet hogy esetleg kesobb volt pe-m es ez beagyazodas volt?? ugyebar a teszt negativ,nem remenykedem csak ez igy most eszembe jutott...mert akkor nem fogok ujjabb tesztet csinalni,hanem majd a kovetkezo mensi-t megvarom lehet akkor nem jon majd meg..
2018. jún. 24. 17:20
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem várj és próbálkozzatok tovább :)
2018. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!