Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ilyen pocsékul érzi...

Más is ilyen pocsékul érzi magát ma?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött az iszonyatos fejfájásom, egész éjszaka kitartott és most is folytatódik, amihez már hányinger és szédülés is társul. Nyilván a front miatt de már nagyon rosszul vagyok 😢
2018. jún. 22. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos a front miatt. Kitartás!!!
2018. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ugyanez van velem is..nem is tudtam az éjjel aludni.

Kitartást!

2018. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Biztos a front...de én ilyen jellegű fejfájásnál biztos bevennék valamit. Nekem a doki azt mondta, hogy ha már szédülést és hányingert okoz, és ennyire szenvedek, azzal többet ártok, mint egy szem gyógyszerrel. Kérdés, hogy használ-e rá bármilyen megengedett gyógyszer :/
2018. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten jól vagyok, végre kapok levegőt, nem olvad le rólam a ruha és nem kell napi 5x zuhanyozni. 😊 Ha ennyire fáj, vegyél be egy Panadolt, segíteni fog!
2018. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap kétszer is vettem be Benuront, ideig óráig segített. Most a fejfájás javul, a gyengeség és a hányinger gyötör. Remélem ma vége lesz.
2018. jún. 22. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, de én tegnap szenvedtem piszkosul. Ma már jobb a helyzet. De tegnap két panadolt is be kellett vennem, mert már mozdulni nem bírtam a lüktető fejfájástól. Tegnap a hasam is sokat fájt :( mostanra az is jobb, de azért nem tökéletes. Nem is vagyok nyugodt emiatt... :(
2018. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsony a vernyomasom annyira hogy siettem haza terhestanacsadasrol mert azt hittem menten elajulok!

Egesz nap olyan vagyok mint akit agyonvertek ..

borzaszto rossz

szinte alig baj ver a fejemben.

en is a hideg front miatt gondolom

2018. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is borzasztóan érzem magam, fáj a fejem, szédülök, ég a gyomrom, hányingerem van, álmos vagyok...

Dolgozok, de alig élek. Legszívesebben elmennék haza, de még nem tudok. :( :( :( Nagyon rossz ez így.


Kitartást mindenkinek! Próbáljatok eleget inni, bár ilyenkor nálam már az sem segít. :(

2018. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kitartást mindenkinek 😕 Nálam elmúlt a hányinger, jön az újabb fejgörcs..

Azt olvastam, hogy holnap már nem lesz fronthatás, remélem már csak a mai napot kell kibírnunk 😕

2018. jún. 22. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok ismét.


Nekem amúgy tegnap reggel kezdődött épp mikor munkába indultam volna. De betelefonáltam, hogy képtelen vagyok menni és milyen jól tettem, mert azt hittem nem élem túl a tegnapot, aztán délután szóltam hogy ma se számítsanak rám. Szóval csak azért írtam, hogy leírjam: le a kalappal azelőtt, aki ezt végig dolgozta! Mert én kb csak nyűszítettem, mint egy kiskutya :)


Remélem mindenki jobban van már! Nekem most kezd visszatérni az étvágyam, tegnap reggel óta nem nagyon ettem. De most szólok páromnak, hogy hazafelé hozzon egy big macet, mert szemétre való, vagy sem, de én most azt kívánom, és most megérdemlem :)


Jobbulást nektek is kismamák!

2018. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!