Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő miért kérdezhette,...

A védőnő miért kérdezhette, hogy mi a barátom foglalkozása és milyen cégnél dolgozik?

Figyelt kérdés
Most jártam először nála és meglepett ez a kérdés? Ebből levonnak valamilyen következtetést?

2018. jún. 22. 10:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Környezettanulmányhoz
2018. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rendben értem. Én a környezettanulmányi magyarázatot valóban elfogadom. A munkahely, munka jellege is adhat tájékoztatást sok mindenről, de nagyon csalóka is egyben. A bevételi források kicsit összetettebbek nálunk is amiből nem lehet felállítani egy olyan egyenletet amiből kiderül milyen körülmények között is élünk. Azt akkor tudná felmérni ha kijönne hozzánk és ott is lakna egy ideig.
2018. jún. 22. 15:58
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Ott ugyan nem fog lakni, de kimegy majd többször is mielőtt megszületik a gyerek és utána is.

Abból elég jól fel fogja mérni, pont amennyire kell.

Nem vagyonosodási vizsgálat ez, hanem csak annyi, hogy kb. mennyire rendezettek a körülmények.

2018. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Kiskonyvbe kell. Sőt nálunk elérhetőséget is be írnak hozza ha bármi van öt is elérjék .
2018. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Angliában lakom, itt is megkérdezik. Sőt még az anyakönyvezésnél és megkérdezték.
2018. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Itt most nem az a lenyeg, hogy a harmadik szulinapjara mar a legujabb iphonet kapja-e a gyerek, hanem hogy tudjatok-e ruhazni, nem fogtok-e ehezni, avagy nem dol-e ratok a haz hamarosan. Csak mert van ilyen is, ahova haza sem engedik vinni a babat a korhazbol. Az most nem lenyeg, hogy a veltnel nagyobb a csalad bevetele. A lenyeg, hogy van bevetel.
2018. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem a bevétel kell neki.

( ha KOHORSZ -ban résztveszel az is benne lesz a kérdőívben...)


De nem mindegy, hogy valaki munkanélküli, segédmunkás, cégvezető.. A munkából következően több műszakos-e vagy messze van-e.

De pl a férjem épp a terhesség alatt vált..


Inkább adatgyűjtés, hogy melyik réteg vállal gyereket szerintem.



Amikor kimegy:


Melegvíz, fűtés, penész stb. van-e .. Várjátok-ea babát. Nem annyira az átlagember miatt jönnek ki.

Persze vannak a kíváncsiskodó védőnők, akik falun csak be akarnak jutni mindenhova. ( szerencsére a miénk nem ilyen)


Egyébként az ilyen kérdésekkel csak a feladataikat végzik.



Házasságkötéskor az anyakönyvvezető is megkérdezte...

Sőt nekem kifejezetten érdekes volt, hogy a leendő gyerekek vezetéknevét is, a házassági anyakönyvi kivonaton rajta is van. ( előtte sosem beszéltünk pontosabban róla, mert felmerült, hogy kötőjelesen megkapják mindkettőnk nevét is, vagy maradunk a hagyományos apja nevénél is.. Ott kellett dönteni)

2018. jún. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!